Soft99

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 1-24 z 44

Strona
na stronę

Produkty 1-24 z 44

Strona
na stronę

Dlaczego warto wybrać Soft99? 3 zalety

Soft99 to firma z niemal 70-letnim doświadczeniem na rynku kosmetyków samochodowych, która wciąż rozwija swoje produkty. Docenisz kosmetyki tej japońskiej marki ze względu na szereg zalet, takich jak:

1. Najwyższa jakość

W ofercie tej firmy nie znajdziesz produktów, które mogłyby być bardziej dopracowane. Konsystencja, opakowania, dodawane aplikatory – każdy aspekt przechodzi szereg testów, zanim zostanie Ci udostępniony. Dzięki temu otrzymujesz maksymalnie dopracowane i przemyślane kosmetyki samochodowe, a ich używanie to czysta przyjemność.

2. Trwałość efektów i wydajność produktów

Koniec z cotygodniowymi zakupami kosmetyków i koniecznością regularnego powtarzania zabiegów detailingowych. Z produktami Soft99 możesz być pewny, że uzyskane efekty zostaną z Tobą na długie miesiące. Świetnym przykładem będzie wosk Soft99 Fusso, który zapewnia ochronę na 12 miesięcy. Ponadto producent dba o wydajność produktów. Dzięki temu zakupione kosmetyki wystarczą Ci na kilka miesięcy dbania o samochód.

3. Łatwość użytkowania

Chcesz zadbać o samochód, ale odstraszają Cię skomplikowane procedury wymagające profesjonalnej wiedzy? Firma Soft99 tworzy kosmetyki samochodowe specjalnie dla Ciebie! Przy każdym produkcie znajdziesz dokładną instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces jego użycia. Wybierz dany produkt i sprawdź sam, jak w prosty sposób zadbasz o swój pojazd.

Wysokiej jakości kosmetyki Soft99 do samochodu

Soft99 ma bogatą ofertę produktów, z którymi zadbasz o każdy element samochodu. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się woski Soft99, dzięki którym stworzysz długotrwałą powłokę ochronną i łatwo utrzymasz samochód w czystości, a Twój lakier będzie lśnił.

Producent oferuje również szereg produktów do dokładnego wyczyszczenia lakieru przed zabiegiem polerowania. Z cleanerami, odtłuszczaczem oraz glinką szybko i starannie pozbędziesz się nawet najdrobniejszych zabrudzeń z powierzchni samochodu. Ale polerowanie lakieru nie wystarczy, żeby doprowadzić samochód do nieskazitelnej czystości.

Do tego niezbędne będą jeszcze kosmetyki do pielęgnacji kół, takie jak produkty czyszczące do felg oraz wosk do opon. Zabezpiecz opony i ciesz się wydłużoną eksploatacją ogumienia.

Pozostało jeszcze wnętrze, o które zadbasz z wydajnymi płynami do czyszczenia. Zapewniają piękne i długotrwałe efekty.

Świetnym produktem tej japońskiej marki są również niewidzialne wycieraczki. Dzięki temu kosmetykowi stworzysz na powierzchni szyb w samochodzie niewidzialną powłokę, która gwarantuje zauważalne efekty. Dzięki niej deszcz będzie odbijał się od Twoich szyb, a klasyczne wycieraczki nie będą potrzebne nawet w trakcie największych ulew. Stworzona powłoka dosłownie zrzuca wodę z szyb i sprawia, że szyby są znacznie odporniejsze na zamarzanie. Efekty utrzymują się nawet przez pół roku.

Ponadto marka Soft99 ma w ofercie kosmetyki w formie chusteczek, dzięki którym szybko usuniesz bieżące defekty. Po ich zastosowaniu Twój samochód znów będzie nieskazitelnie czysty i pięknie się prezentował, a Ty nie będziesz musiał poświęcać kilku godzin na zabiegi pielęgnacyjne.

Jakie woski Soft99 są dostępne w naszym sklepie?

Woski samochodowe to flagowe produkty marki Soft99. Oferujemy woski Soft99 zarówno w formie sprayu, jak i klasycznego preparatu. Nasza bogata oferta wosków tej japońskiej marki sprawia, że z pewnością znajdziesz wosk do samochodu Soft99 idealny pod Twoje oczekiwania. Kluczową kwestią przy wyborze będzie odcień Twojego lakieru.

Każdy wosk do samochodu Soft99 jest dedykowany do lakieru ciemnego bądź jasnego. Zwróć szczególną uwagę na to, że woski Soft99 Fusso, Soft99 Kiwami, czy Soft99 Pearl&Metalic mają dopisek light lub dark. Woski Soft99 „light” są stworzone dla jasnych odcieni lakierów, natomiast woski „dark” są dedykowane ciemnym lakierom.

Wybierz wosk zgodnie z Twoim odcieniem lakieru, a z pewnością będziesz zadowolony z rezultatów. Pamiętaj, że przy każdym produkcie znajdziesz dokładną instrukcję, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez użycie kosmetyku. Przejdź na interesujący Cię produkt i sprawdź sam, jak w prosty sposób wykonasz polerowanie lakieru samochodowego.