Lakiery samochodowe bezbarwne

Ostatnia powłoka gwarantująca połysk i zabezpieczenie właściwego koloru.

Lakiery samochodowe bezbarwne

Produkty 13

na stronę

Produkty 13

na stronę

Bez wątpienia lakier bezbarwny samochodowy to coś więcej niż tylko eleganckie wykończenie powłoki lakierniczej. Nadaje bowiem trwałość warstwie bazowej, chroniąc ją przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak obcierki, zarysowania czy blaknięcie koloru. Niezależnie od tego, czy wykonujesz zaprawki lakiernicze, czy lakierujesz większe elementy warstwa zabezpieczająca jest potrzebna karoserii Twojego samochodu. W ofercie znajdziesz zarówno produkty naszej własnej marki e-lakiernik, cieszącej się uznaniem wielu użytkowników, jak również innych renomowanych producentów. 

Bezbarwny lakier akrylowy – wybierz produkt dopasowany do Twojego samochodu 

W naszej ofercie znajdziesz zarówno lakier bezbarwny mat, jak i lakier bezbarwny połysk, zatem dopasujesz rodzaj wykończenia do swojego samochodu. Każdy z nich przy odpowiedniej aplikacji może pięknie uwypuklać kolor i zapewniać nieskazitelne wykończenie. Trzeba pamiętać o tym, by nie nakładać zbyt grubych warstw, a także po każdej odczekać do przeschnięcia i wtedy ewentualnie wyszlifować, by nałożyć kolejną. Warto wybierać lakier bazowy i bezbarwny od tego samego producenta, gdyż ma się wtedy pewność idealnego krycia i dopasowania produktów.   

Lakier bezbarwny samochodowy i utwardzacz lub produkt dwuskładnikowy – wybór należy do Ciebie 

Bezbarwny lakier akrylowy odpycha cząsteczki kurzu, co zapewniają jego właściwości adhezyjne. Jest także odporny na działanie benzyny, zatem można uniknąć ognisk korozji przy baku. Dobry produkt ma najwyższy stopień twardości, a to gwarantuje większą ochronę przed zarysowaniami i odpryskami. Można zdecydować się na bezbarwny dwuskładnikowy lakier w sprayu, który łatwo i precyzyjnie się nakłada, np. przy użyciu pistoletu do aerozoli. W ofercie sklepu e-lakiernik dostępne są także zestawy dwuelementowe, gdzie obok lakieru bezbarwnego samochodowego w ich skład wchodzi utwardzacz. Obydwa elementy należy ze sobą wymieszać przed aplikacją, w odpowiednich proporcjach i we właściwych warunkach. Trzeba pamiętać, że lakierowanie najlepiej wykonywać w temperaturze od 15 do 20 stopni. Zestaw z utwardzaczem może gwarantować większą odporność w trudnych warunkach, jednak proces naprawczy jest tu wydłużony, w związku z koniecznością przygotowania mieszanki.