Skrobaczki do szyb

Skuj Lód!

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 9

na stronę

Produkty 9

na stronę

Skrobaczki do szyb – Tanie narzędzie, dzięki któremu oszczędzisz mnóstwo czasu i nerwów

Codzienne odśnieżanie samochodu bez skrobaczki do szyb to prawdziwa udręka. Kiedy nie masz skrobaczki, musisz ratować się jakimkolwiek dostępnym narzędziem. Wtedy w ruch idzie karta bankomatowa, czy cokolwiek twardego o płaskiej budowie. Nie dość, że masz do dyspozycji beznadziejny przyrząd do skrobania, to zazwyczaj masz na odśnieżenie samochodu jedynie kilka minut. W takiej sytuacji musisz wybrać, które obszary odśnieżyć, a które odpuścić, żeby zdążyć do pracy, czy na spotkanie. Nie ma większego znaczenia, którego elementu samochodu nie odśnieżysz. W razie kontroli policyjnej możesz dostać 3000 złotych mandatu za to, że nie odśnieżyłeś którejkolwiek części pojazdu. Zamiast denerwować się z rana, tracić czasu na próbach odśnieżenia samochodu i ryzykować otrzymaniem wysokiego mandatu, możesz za kilkanaście złotych nabyć skrobaczkę do szyb samochodowych. To proste i tanie narzędzie ułatwi Ci pielęgnacje samochodu zimą na kilka różnych sposobów.

Skrobaczki do szyb kategoria produtków w sklepie internetowym e-lakiernik.net

Jak skrobaczki do szyb ułatwiają pielęgnacje samochodu zimą?

Skrobaczka do szyb samochodowych to najlepsza inwestycja, jaką możesz poczynić przed rozpoczęciem sezonu zimowego. Kiedy wyposażysz się w skrobaczki do szyb, Twoje codzienne użytkowanie samochodu stanie się znacznie prostsze. Już nie będziesz musiał marnować czasu na nieskutecznie odśnieżanie np. kartą bankomatową. Skrobaczka do szyb samochodowych sprawi, że szybko i skutecznie pozbędziesz się szronu z szyb. Dzięki temu nie zabraknie Ci czasu na odśnieżenie pozostałych elementów pojazdu. Kilkanaście minut wystarczy, żebyś w pełni przygotował samochód i wyruszył w podróż bez obaw o kosztowną kontrolę policyjną.

Jeśli chciałbyś jeszcze szybciej oczyścić samochód ze szronu i śniegu, to niezbędna będzie szczotka do szyb samochodowych. Dzięki takiemu zestawowi narzędzi maksymalnie szybko odśnieżysz pojazd i zyskasz rezerwę czasu – przydatną w razie wszechobecnych korków. Wszystkie wymienione zalety znacznie ułatwią Ci codzienne użytkowanie pojazdu zimą, jeśli wybierzesz odpowiednią skrobaczkę do szyb. Wybór może być tylko jeden.

Dlaczego warto wybrać skrobaczki do szyb z mosiężnym ostrzem? 2 powody

Skrobaczka murska, czyli taka wyposażona w mosiężne ostrze, to bezkonkurencyjne rozwiązanie z 2 powodów.

1. Materiał, z którego wykonana jest końcówka skrobaczki murskiej NIE rysuje szyby

Skrobaczka murska ma końcówkę wykonaną z mosiądzu. To materiał, który cechuje się niższą twardością od szkła i gładką powierzchnią. Taki zestaw właściwości sprawia, że skrobaczka do szyb murska nie rysuje szyby. Dzięki temu możesz pewnie wykonywać ruchy – bez obaw o zarysowania.

2. Wysoka jakość wykonania to gwarancja wieloletniego użytkowania skrobaczki do szyb

Plastikowa skrobaczka do szyb jest powyginana po kilkukrotnym użyciu. Ta łamliwość sprawia, że regularnie musisz kupować nową skrobaczkę. Mosiądzowej końcówki, w którą jest wyposażona skrobaczka murska, ten problem nie dotyczy. Wysoka jakość wykonania sprawia, że możesz mieć jedną skrobaczkę przez kilka lat i wciąż skutecznie odśnieżać nią szyby.

Pamiętaj tylko, że po zakupie skrobaczki murskiej Twoje szyby nie stają się niezniszczalne. Jeśli zapomnisz o podstawowej zasadzie, to porysujesz szybę bez względu na posiadaną skrobaczkę.

Czy skrobaczka rysuje szyby?

Jeśli odśnieżasz szyby z wykorzystaniem czystej skrobaczki murskiej, to nie ma takiej opcji, żebyś porysował szyby. W każdym innym razie narażasz się na porysowanie szyby. Podstawa to zakup skrobaczki murskiej, która nie rysuje szyb dzięki mosiądzowej końcówce. Druga podstawa to dbanie o czystość skrobaczki. Piasek, czy jakikolwiek inny brud obecny na skrobaczce, to najprostsza droga do zarysowań. Wyposaż się skrobaczkę murską i przy każdorazowym użyciu sprawdzaj jej czystość, a nie będziesz mieć problemów z rysami na szybie. O czystość skrobaczki i pojazdu zadbasz z łatwością, kiedy wyposażysz się w akcesoria do mycia samochodu. Sprawdź sam!

Skrobaczki do szybk kategoria produktów w sklepie e-lakiernik.net

Skrobaczki do szyb