Maski do lakierowania

Rozwiązanie firmy 3m dla pełnej ochrony dróg oddechowych.

Maski do lakierowania

BHP w pracy z lakierami samochodowymi, odrdzewiaczami, smarami i innymi lotnymi substancjami wymaga środków ochrony indywidualnej. Obok okularów ochronnych należy zaopatrzyć się w maskę do lakierowania. W naszej ofercie znajdziesz produkty najwyższej jakości w różnych rozmiarach, które idealnie dopasujesz do twarzy, a jednocześnie zapewnisz sobie optymalne pole widzenia. 

Maska do lakierowania – ergonomiczna budowa zapewniająca wygodę noszenia 

Przede wszystkim maska przeciwpyłowa musi być wygodna bowiem lakierowanie samochodu to praca precyzyjna, która wymaga czasu, podobnie rzecz ma się z zabezpieczeniami antykorozyjnymi, choćby elementów podwozia. Dlatego model wykonany z miękkiej gumy, elastyczny, przylegający zarówno do podbródka, jak i nosa i idealnie dopasowany do twarzy świetnie się sprawdzi. Lekka konstrukcja maski przeciwpyłowej gwarantuje wygodę wykonywania poszczególnych zadań, a niskie opory oddychania, dzięki zastosowaniu systemu podwójnych filtrów – nie przedostawanie się zanieczyszczeń i szkodliwych gazów czy pyłów do dróg oddechowych. W ofercie naszego producenta 3M znajdzie się także maska do malowania 3M. Warto podkreślić komfort użytkowania także dzięki zastosowaniu elastycznych i regulowanych pasków ułatwiających utrzymanie półmaski przeciwpyłowej w optymalnym położeniu i zapewniających nie zsuwanie się jej podczas pracy.   

Specjalistyczne filtry dla najwyższego poziomu bezpieczeństwa

Należy zauważyć, że wszystkie półmaski lakiernicze wyposażone w podwójne filtry są bardziej wydajne. Filtr przeciwpyłowy zwiększa trwałość filtra węglowego, wstępnie oczyszczając powietrze z zanieczyszczeń stałych, a filtr węglowy neutralizuje substancje lotne. Oczywiście z czasem filtry trzeba wymienić na nowe, w związku z tym w ramach oferty można zakupić również same wkłady filtracyjne czy pokrywę filtrów gwarantujących ich łatwe połączenie. Maska do lakierowania to prawdziwe must have dla każdego majsterkowicza pracującego nie tylko z lakierami, ale również inną chemią samochodową.