Maski 3M

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 1-24 z 27

Strona
na stronę

Produkty 1-24 z 27

Strona
na stronę

3M Company to amerykański koncern, który zajmuje się produkcją wielu przydatnych akcesoriów wykonanych z tworzyw sztucznych, między innymi materiałów ściernych czy też BHP. W przypadku tych ostatnich szczególną pozycję zajmują półmaski 3M, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród pracowników warsztatów lakierniczych na całym świecie. Jeśli chcesz postawić na produkty profesjonalne i jeszcze lepiej ochronić zatrudnianych pracowników albo szukasz akcesoriów do samodzielnych napraw lakierniczych, to dostępne w naszej ofercie półmaski lakiernicze 3M, a także filtry do nich przeznaczone są świetnym wyborem. Nie bez znaczenia jest fakt, że w ramach oferty E-lakiernik.net zakupisz je w bardzo atrakcyjnych cenach!

Półmaska lakiernicza 3M w dwóch modelach oraz rozmiarach – wybierz najlepiej dopasowane akcesorium ochronne 

W ofercie naszego sklepu znalazła się maska lakiernicza 3M linii 6000 oraz 7500 w rozmiarach M i L. Maska 3M 6000 to model standardowy, natomiast maska 3M 7500 wykonana jest z wyjątkowo miękkiego tworzywa, które zapewnia wyjątkową wygodę.  Można zatem z każdego modelu wybrać uniwersalny lub większy rozmiar, wariant idealnie dopasowany do twarzy. Maska 3M musi ściśle przylegać, aby odpowiednio chroniła przed szkodliwymi lotnymi substancjami, które unoszą się w powietrzu w czasie prac lakierniczych i detailingowych. Maska 3M wyposażona jest w  wygodną podwójną gumkę na głowę i szyję, która zapewnia nie tylko doskonałe dopasowanie, ale również daje gwarancję, że półmaska 3M nie zsunie się podczas wykonywanej pracy, nawet jeżeli będziesz się pochylać czy często zmieniać pozycję. Każda półmaska 3M jest gwarancją najwyższej jakości. Dzięki nim można skupić się na precyzji wykonywanej pracy.        

Dobierz wyspecjalizowane filtry do półmasek 3M 

Należy zauważyć, że maska lakiernicza 3M ma szczególną konstrukcję bowiem można do niej włożyć podwójny filtr nie tylko węglowy, ale również przeciwpyłowy, który montowany jest za pomocą specjalnych pokryw. To sprawia, że bariera przeciwko zanieczyszczeniom i środkom chemicznym jest na najwyższym poziomie. Jak wiadomo filtry do maski 3M z czasem ulegają zużyciu, dlatego w ramach naszej oferty można zakupić je w większej ilości, a do tego w niskiej cenie. Możesz oczywiście zdecydować się na zestaw - maska 3M plus dodatkowe filtry. Oferta dopasowana jest do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników. Maska lakiernicza z filtrem węglowym 3M jest kompatybilna z innymi środkami ochrony głowy i oczu. Koniecznie zobacz wszystkie nasze maski lakiernicze!

Bezpieczeństwo zawsze powinno stawiać się na pierwszym miejscu, dlatego maska lakiernicza z filtrem węglowym oraz przeciwpyłowym musi znajdować się w garażu każdego dbającego o zdrowie majsterkowicza.

Więcej o maskach lakierniczych czytaj na naszym blogu "Przewodnik po maskach przeciwpyłowych do lakierowania"