3M

Produkty 1-12 z 13

Strona
na stronę

Produkty 1-12 z 13

Strona
na stronę

3M Company to amerykański koncern, który zajmuje się produkcją wielu przydatnych akcesoriów wykonanych z tworzyw sztucznych, między innymi produktów ściernych czy też BHP. W przypadku tych ostatnich szczególną pozycję zajmują półmaski, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród pracowników warsztatów lakierniczych na całym świecie. Jeśli chcesz postawić na produkty profesjonalne i jeszcze lepiej ochronić zatrudnianych pracowników albo szukasz akcesoriów do samodzielnych napraw lakierniczych, to dostępne w naszej ofercie maska malarska 3M, a także filtry do nich przeznaczone są świetnym wyborem. Nie bez znaczenia jest fakt, że w ramach oferty e-lakiernik.net zakupisz je w bardzo atrakcyjnych cenach!

Półmaski 3M w dwóch rozmiarach – wybierz najlepiej dopasowane akcesorium ochronne 

W ofercie naszego sklepu znalazły się półmaski 3M w rozmiarach M i L. Można zatem wybrać model standardowy lub większy rozmiar, wariant idealnie dopasowany do twarzy. Maska musi ściśle przylegać, aby odpowiednio chroniła przed szkodliwymi lotnymi substancjami, które unoszą się w powietrzu w czasie prac lakierniczych i detailingowych. Konstrukcja maski 3M z wygodną podwójną gumką na głowę i szyję zapewnia nie tylko doskonałe dopasowanie, ale również daje gwarancję, że maska nie zsunie się podczas wykonywanej pracy, nawet jeżeli będziesz się pochylać czy często zmieniać pozycję. Półmaski są gwarancją najwyższej jakości. Dzięki nim można skupić się na precyzji wykonywanej pracy.        

Dobierz wyspecjalizowane filtry do półmasek 3M 

Należy zauważyć, że maski do malowania 3M mają szczególną konstrukcję bowiem można do nich włożyć podwójny filtr nie tylko przeciwpyłowy, ale również węglowy. To sprawia, że bariera przeciwko zanieczyszczeniom i środkom chemicznym jest na najwyższym poziomie. Jak wiadomo filtry z czasem ulegają zużyciu, dlatego w ramach naszej oferty można zakupić je w większej ilości, a do tego w niskiej cenie. Możesz oczywiście zdecydować się na zestaw maski z dodatkowymi filtrami. Oferta dopasowana jest do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników.