Ranal

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 1-24 z 89

Strona
na stronę

Produkty 1-24 z 89

Strona
na stronę

Ranal to szeroki wybór materiałów lakierniczych do Twojego samochodu! Długie doświadczenie (firma powstała w 1993 roku) pozwala dopasować się do potrzeb każdego klienta, oferują lakiery samochodowe najlepsze w swojej klasie. Ponad 25 lat działalności zaowocowało nie tylko uznaniem wśród fanów motoryzacji w Polsce, ale również w innych zakątkach globu. Autokosmetyki, które oferuje firma Ranal powstały na podstawie autorskich receptur - stale udoskonalanych, dostosowanych do zmieniających się potrzeb konsumenckich.

Pracownicy Ranal to prawdziwi pasjonaci

Potwierdza to szeroka wiedza pracowników Ranal, którzy dokładnie znają branżę lakierowania, zapewniając tym samym najlepsze produkty jak podkład akrylowy lakier bezbarwny. Pracownicy Ranal to prawdziwi pasjonaci, co potwierdzą konsumenci odwiedzający nasz sklep z chemią samochodową. Efektem trwałe relacje z klientami, jakie są oparte na zaufaniu oraz indywidualnym podejściu. Sklep lakierniczy Ranal to więc nie tylko najlepsze produkty na rynku do lakierowania, to jednocześnie obsługa klienta na najwyższym poziomie!

Szeroka oferta kosmetyków samochodoych Ranal

Bogata oferta Ranal to między innymi lakiery akrylowe (mogą być stosowane do różnych powierzchni jak metal, drewno czy twarde plastiki - idealnym przykładem podkład akrylowy lakier bezbarwny), szpachlówki (jakimi wypełnimy duże, jak i małe ubytki; idealne do szlifowania mechanicznego i ręcznego), rozcieńczalniki (dzięki nim uzyskamy wymaganą lepkość, która jest niezbędna do danej aplikacji) oraz aerozole (zwiększają przyczepność pomiędzy powierzchnią z tworzywa sztucznego a warstwą lakieru nawierzchniowego).

Chemia samochodowa w sklepie Ranal to jednocześnie specjalna seria Proffesional Black Line składająca się z szeregu autokosmetyków i materiałów lakierniczych oraz liczne środki dodatkowe takie jak pasty do mycia rąk, ręczniki papierowe, maty szklane, folie ochronne, zestawy naprawcze, gąbki polerskie, zmywacze do usuwania silikonu czy preparaty zwiększające elastyczność. Sklep lakierniczy z marką Ranal to więc nie tylko profesjonalny lakier samochodowy, ale wiele więcej - warto sprawdzić pełną ofertę!