Masy i Kleje

Masy i Kleje

Produkty 7

na stronę

Produkty 7

na stronę

Zarówno w przypadku prac blacharskich, jak i naprawczych doskonale sprawdza się masa uszczelniająca do samochodu. Można wybrać produkt do stosowania natryskowego bądź też nakładany przy użyciu pędzla. Wszystkie masy i kleje są niezwykle wysokiej jakości, szybko wiążą i uszczelniają wybrane powierzchnie i materiały.  

Masa uszczelniająca do samochodu – co mamy do wyboru? 

Pęknięta osłona silnika czy nadkola nie muszą być problemem, jeśli ma się do dyspozycji odpowiednią masę poliuretanową, która jest odporna na wilgoć, pył czy wodę. Można jej bezpiecznie używać w temperaturze do 35 stopni, a do aplikacji potrzebny jest pistolet ręczny lub pneumatyczny. Po związaniu wykazuje bardzo dużą odporność zarówno na niskie, jak i wysokie temperatury. Można sięgnąć także po masę uszczelniającą na pędzel, która sprawdzi się do zabezpieczenia spawów i uszczelnienia metali łączonych kołnierzowo. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne kosmetyki samochodowe między innym produkty z dodatkiem pyłu aluminiowego. Dzięki użyciu masy poliuretanowej można zaizolować także reflektory, czyli wypełnić uszczelki.   

Do jakich prac można wykorzystać klej do samochodu?  


Pęknięcia elementów plastikowych zdarzają się niezwykle często. Przy użyciu uniwersalnego kleju do samochodu można łączyć gumę i aluminium, drewno z metalem, a także tworzywa sztuczne i metal. Należy pamiętać, że przed naprawą powierzchni trzeba ją najpierw oczyścić, odtłuścić i wysuszyć, a dopiero w dalszej kolejności można nakładać klej. Produkt w sprayu dedykowany do naprawy tapicerki, ale również łączenia wielu elementów warto mieć w swoim garażu. Wśród wielu rodzajów klejów do samochodu dostępny jest także ten do klejenia szyb. Dzięki użyciu odpowiedniego kleju można naprawić lusterko czy zderzak samochodowy, a nawet elementy kokpitu wykonane z tworzywa sztucznego. Czas związywania się klejów może wynosić od kilkunastu minut do nawet 24 godzin. Warto przestrzegać zaleceń producentów, by uzyskać najlepszy efekt. Wiele produktów w asortymencie zapewnia znalezienie takiego kleju do samochodu, który spełni oczekiwania i będzie dobrany do materiału i wybranej pracy – łączenia lub uszczelniania.