Pady polerskie na rzep

Poleruj naszymi padami!

Pady polerskie na rzep

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 1-24 z 25

Strona
na stronę

Produkty 1-24 z 25

Strona
na stronę

Łatwość wykonywania prac detailingowych, a także trwałość akcesoriów potrzebnych do ich wykonywania to niezwykle istotne kwestie. Dlatego warto wybierać proste w użyciu pady polerskie mocowane na rzep. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje, dostosowane do powierzchni, a także stopnia agresywności past polerskich. Dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, dlatego już dziś warto uzupełnić swój zestaw do pielęgnacji lakieru samochodowego, reflektorów, zderzaków i innych elementów.     

Pady polerskie mocowane na rzep – rodzaje akcesoriów do polerowania 

Jak wiadomo w zależności od potrzeb do polerki rotacyjnej lub orbitalnej można dobrać pad polerki o określonej średnicy. Dostępne są zarówno bardzo małe o średnicy 70 mm, jak i większe o średnicy 140 mm. W przypadku polerowania niewielkich powierzchni np. reflektorów sprawdzą się te pierwsze, natomiast do polerowania maski czy drzwi pady polerskie na rzep o większej średnicy. Do niewielkich rys można wybrać czerwone lub czarne, miękkie pady z gąbki, także te wyposażone w praktyczne wypustki gwarantujące większą wydajność past polerskich i szybszy efekt lśniącej powłoki samochodowej. Do tych najbardziej widocznych należy wybrać białe lub niebieskie w połączeniu z agresywnymi pastami polerskimi. W przypadku średniej wielkości rys sprawdzą się pady pomarańczowe, a także żółte.  

Dlaczego warto wybierać pady polerskie mocowane na rzep? 


Przede wszystkim łatwość montażu to główna zaleta i powód wyboru padów polerskich na rzep. Łączenie jest trwałe i nie ma obaw o zsunięcie się akcesorium w trakcie pracy, nawet przy największych obrotach polerki elektrycznej. Tego rodzaju pady są równie trwałe, jak modele z gwintem i oczywiście wielorazowego użytku. Nie bez znaczenia są również przystępne ceny w naszym sklepie lakierniczym. Dzięki temu można wybrać cały zestaw, począwszy od świetnych do agresywnych past futer polerskich, przez doskonale sprawdzające się do reflektorów filce polerskie, aż po praktyczne pady polerskie z gąbki w różnych kolorach oznaczających odmienny stopień ścieralności.