Zapachy samochodowe - perfumy i zawieszki

Perfumy Samochodowe Zapewniające Poczucie Luksusu.

Zapachy samochodowe - perfumy i zawieszki

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 1-24 z 25

Strona
na stronę

Produkty 1-24 z 25

Strona
na stronę

Luksusowe zapachy samochodowe - wybierz swój styl

Luksusowe zapachy samochodowe rozpylane z szklanych flakoników to produkty stworzone z myślą o niebanalnych klientach. Samodzielna aplikacja pożądanej ilości aromatu daje możliwość pełnej kontroli intensywności zapachu. W przeciwieństwie do klasycznych zawieszek zapachowych, perfumy samochodowe pozwalają na dokładne i równomierne rozprowadzenie zapachu we wnętrzu pojazdu. Wystarczy aplikacja chmurki na czystą wycieraczkę i pojazd wypełni się pięknym aromatem. Różnorodne kompozycje zapachowe spełnią oczekiwania najbardziej wrażliwych odbiorców. Tak jak w klasycznej perfumerii znajdziesz u nas coś, co idealnie trafi w Twój gust: zapachy orientalne, zmysłowe, owocowe czy kwiatowe.

Dla miłośników klasyki posiadamy zapachy samochodowe ujęte w prestiżowych, drewnianych zawieszkach mocowanych na plecionych sznurkach. Spełnią oczekiwania tradycyjnych odbiorców, którzy lubią dodatkowe ozdoby we wnętrzu pojazdu. Wystarczy wyjąć produkt z kartonika, wyciągnąć go z oryginalnej folii i podwiesić na lusterku, a piękny zapach wypełni wnętrze każdego pojazdu. Drewniana forma prezentuje sobą styl na tyle uniwersalny, że wizualnie zgra się z wnętrzem każego auta. Zapachy samochodowe Fresso w prosty sposób dają Ci możliwość korzystania z luksusu na co dzień.

Czym wyróżniają się perfumy do samochodu Fresso?

Elegancki design - szklane flakoniki z perfumami samochodowymi prezentują się bardzo stylowo i elegancko. Obcowanie z produktem daje poczucie elegancji i stylu, a możliwość aplikacji pożądanej ilości aromatu zapewnia pełną kontrolę nad intensywnością zapachu.

Różnorodność aromatów - luksusowe zapachy do samochodu Fresso oferują szeroki wybór zapachów od świeżych i orientalnych po owocowe, stanowcze i te bardziej zmysłowe. Naturalne kompozycje pozwalają na dopasowanie produktu do indywidualnych preferencji i własnego styu. 

Drewniane zawieszki zapachowe w połączeniu z plecionym sznurkiem nadają szlachetny wygląd w wnętrzu każdego samochodu. Nowoczesne zawieszki zapachowe w niczym nie przypominają popularnych, jednorazowych produktów.

Zawieszka czy perfum - który zapach do samochodu wybrać?

Istnieją pewne różnice perfum samochodowych pakowanych w flakoniki w stosunku do drewnianych zawieszek zapachowych. Sprawdź, który produkt jest lepiej dostosowany do Twoich potrzeb. Przy okazji pamiętaj, że zawieszki zapachowe mogą stanowić doskonałe uzupełnienie perfum.

  • Drewniana zawieszka na plecionym sznurku stanowi stylową ozdobę wnętrza pojazdu. Oryginany kształt sprawia, że produkt sprawdzi się zarówno w starszych jak i nowych samochodach.
  • Zapachy samochodowe w formie flakonika pozwalają na indywidualne dostosowanie natężenia zapachu. Im więcej perfum zaaplikujemy we wnętrzu pojazdu tym zapach będzie silniej odczuwalny. Perfum w flakoniku pozwala zapewnić natężenie zapachu idealnie odpowiadające naszym potrzebom.
  • Brak wpływu na wygląd wnętrza pojazdu - w przeciwieństwie do zawieszek zapachowych, perfumy samochodowe nie są widoczne, a ich działanie wyczuwamy od razu po wejściu do samochodu.
  • Zapachy samochodowe w formie zawieszki działają przez z góry określony czas. Ich trwałość nie przekracza miesiąca.

Warto pamiętać, że stosowanie zapachów samochodowych nie zastępuje regularnego czyszczenia wnętrza pojazdu. Przy intensywnym użytkowaniu pojazdu zaleca się częstsze mycie tapicerki i dywaników, aby uniknąć przykrych zapachów i bakterii. Stosowanie perfum do samochodu jest ostatnim etapem procesu czyszczenia pojazdu.