Preparaty do mycia samochodu

Zadbaj o swój samochód z najlepszymi autokosmetykami.

Preparaty do mycia samochodu

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 1-24 z 38

Strona
na stronę

Produkty 1-24 z 38

Strona
na stronę

Nie trzeba jeździć do myjni automatycznych, by zadbać o czystość samochodu. Dysponując betonowym czy wykończonym kostką podjazdem, a także możliwością skierowania wody i zanieczyszczeń bezpośrednio do kanalizacji można bez przeszkód myć go na swoim placu. W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki samochodowe, dzięki którym pielęgnowanie i mycie samochodu będzie szybkie i skuteczne.  

Sposoby na szybkie mycie samochodu, czyli szampon i rękawica lub aktywna piana 

Odpowiedni szampon samochodowy może nie tylko zapewnić usunięcie wszystkich, nawet trudniejszych zabrudzeń, ale również gwarantuje zachowanie powłok ochronnych, które wcześniej zostały nałożone na lakier. Wystarczy tylko wybrać produkt o neutralnym PH. Szampony samochodowe dobrze się pienią i zapewniają odpowiednie przygotowanie samochodu do dalszych czynności pielęgnacyjnych. Można je łatwo rozprowadzać przy użyciu rękawicy z mikrofibry lub polimerowej. Innym sposobem na oczyszczenie samochodu jest użycie pianownicy. W ofercie znalazły się różnego rodzaju aktywne piany do mycia samochodu, które rozprowadza się od dołu do góry samochodu, pozostawia na kilka minut, a następnie spłukuje myjką ciśnieniową. Takie autokosmetyki są nie tylko skuteczne, ale również pięknie pachną, dlatego mycie karoserii jest prawdziwą przyjemnością.    

Czyszczenie wnętrza, felg, szyb i woskowanie z najlepszymi autokosmetykami do mycia karoserii 


Czysty kokpit jest wizytówką każdego właściciela samochodu. Odpowiedniej jakości preparaty do czyszczenia wnętrza zapewnią świeży zapach, a jednocześnie zapobiegną gromadzeniu się kurzu, tworząc powłokę antystatyczną. Ograniczą też wchłanianie wilgoci, a zatem również namnażanie roztoczy i bakterii dzięki powłoce hydrofobowej. Tą ostatnią stworzą również środki do czyszczenia szyb, które dodatkowo zapobiegają ich parowaniu. Warto także sięgnąć po wysokiej klasy preparaty do czyszczenia felg i woski do opon. Lśniący lakier i  ochronę przed jego blaknięciem zagwarantują woski do lakieru. Wśród wielu środków do mycia samochodów znajdziesz i te do pielęgnacji listew i czyszczenia profili zamkniętych.