Zaprawki lakiernicze dorabiane pod kolor

Zaprawki lakiernicze do rys i odprysków w kolorze każdego samochodu.

Zaprawki lakiernicze dorabiane pod kolor

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 4

na stronę

Produkty 4

na stronę

Nieplanowane sytuacje takie jak zarysowanie progu przez pazury czworonoga, czy obicie drzwi przez nieostrożną osobę na podziemnym parkingu przytrafią się każdemu. Czynniki mechaniczne, brud drogowy, żwir, piach i kamienie spod kół również nie oszczędzają powłoki lakierniczej naszych samochodów. Dlatego w sklepie e-lakiernik oferujemy wysokiej jakości zaprawki lakiernicze własnej marki, idealnie przygotowane pod konkretny model i kolor samochodu. Gwarantujemy 100% nierozcieńczonego lakieru, bardzo dobre odwzorowanie koloru i trwałość naprawy!  

Napraw zarysowanie czy odpryski szybko i skutecznie lakierem zaprawkowym  

Trudno z każdym ubytkiem lakieru jeździć do lakiernika, zwłaszcza, ze podobne usługi zabierają trochę czasu i nie należą do tanich. Dobór lakieru zaprawkowego w przypadku oryginalnego koloru powłoki lakierniczej jest naprawdę łatwy, gdyż polega on na spisaniu kod koloru z tabliczki znamionowej. Oznaczenie może znajdować się na słupku drzwi kierowcy, pasażera, w miejscu mocowania amortyzatora, tylnej części reflektora, spodniej części maski czy też na krawędzi klapy bagażnika. Zamiast szukać po omacku, wystarczy skorzystać z naszej wyszukiwarki kodu koloru, która ułatwi zlokalizowanie wlepki i umożliwi dobór właściwej barwy lakieru. Zaprawki lakiernicze wyposażone są w dwa pędzelki o różnej wielkości, które poradzą sobie z wypełnieniem zarówno rys, odprysków jak i większych uszkodzeń w powłoce lakieru.

Jak samemu naprawić drobne odpryski lakieru? Czy warto?

Lakiery zaprawkowe doskonale sprawdzą się w szybkiej naprawie każdej powłoki lakierniczej. Buteleczka o pojemności 50ml zawiera w sobie 100% nierozcieńczonego koloru i dwa pędzelki różnej wielkości. Wystarczy, że poprawnie podasz nam kod koloru, a my błyskawicznie dobierzemy lakier zaprawkowy do dowolnego samochodu. Naprawa jest prosta i szybka - wystarczy, że odtłuścisz powierzchnię i w sprawny sposób uzupełnisz ubytki powłoki. Lakier zaprawkowy schnie około 15 minut w temperaturze 20º Celsjusza, ale możesz skorzystać z niego również w chłodniejsze dni, pamiętając przy tym o wydłużeniu temperatury schnięcia. Lakiery zaprawkowe są bardzo łatwe w polerowaniu przy wykorzystaniu lekkościernej, ręcznej pasty polerskiej. Wypoleruj ręcznie fragment uzupełniałeś ubytek wyrównując powierzchnię nowego i starego koloru. Sprawdź gotowe zaprawki lakiernicze naszej marki!

Akcesoria do zaprawek lakierniczych i gotowe zestawy 

W ofercie sklepu e-lakiernik znalazły się zarówno zaprawki lakiernicze, gotowe zestawy zaprawkowe na rdzę i szereg produktów ułatwiających naprawę. Wśród najpopularniejszych akcesoriów, które moższesz dokupić do zaprawki są patyczki do odprysków. Aplikatory pakujemy po dziewięć sztuk w trzech różnych rozmiarach. Wypełnianie odprysków nigdy nie było takie proste! Wystarczy dobrać akcesorium o średnicy najbardziej zbliżonej do ubytku, by uzyskać najlepszy efekt. Kolejnym produktem niezbędnym do naprawy jest zmywacz, który odłuści powierzchnię przed skorzystaniem z zaprawki lakierniczej. Sprzedajemy je w małych buteleczkach w zestawie z szmatkami do czyszczenia lakieru. W zestawach na rdzę znajdziesz podkład epoksydowy w małej buteleczce, papier ścierny do usuwania rdzy i zmywacz do odtłuszczenia powierzchni. Warto podkreślić, że zaprawki lakiernicze to nie tylko lakier zaprawkowy o wybranym kolorze, ale również lakier bezbarwny. Jego główna funkcja to zabezpieczenie koloru przy równoczesnym nadaniu mu połysku.