Zaprawki lakiernicze dorabiane pod kolor

Zaprawki lakiernicze do rys i odprysków w kolorze każdego samochodu.

Zaprawki lakiernicze dorabiane pod kolor

Produkty 4

na stronę

Produkty 4

na stronę

Niespodziewane sytuacje takie jak zarysowanie drzwi przez czworonoga, czy nieostrożną osobę na parkingu się zdarzają. Również czynniki atmosferyczne, drobne kamienie, piasek i żwir nie oszczędzają powłoki lakierniczej. Dlatego w naszym sklepie e-lakiernik oferujemy wysokiej jakości zaprawki lakiernicze własnej marki, idealnie przygotowane pod konkretny model i kolor samochodu. Gwarantujemy łatwość aplikacji, skuteczność, a także niską cenę!  

Napraw zarysowanie czy odpryski szybko i skutecznie lakierem zaprawkowym  

Trudno z każdym ubytkiem lakieru jeździć do lakiernika, wszak usługi lakiernicze to niemały koszt. Wybór lakieru zaprawkowego w przypadku oryginalnego koloru powłoki lakierniczej jest naprawdę łatwy, gdyż wystarczy tylko odczytać kod koloru z tabliczki znamionowej, która może znajdować się na słupku drzwi kierowcy, pasażera, w miejscu mocowania amortyzatora, tylnej części reflektora, spodniej części maski czy też na krawędzi klapy bagażnika. Zamiast szukać po omacku, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na stronie, która ułatwi jego znalezienie, a w konsekwencji pozwoli zamówić właściwy produkt naprawczy. Zaprawki lakiernicze wyposażone są w precyzyjne pędzelki, które poradzą sobie z wypełnieniem zarówno drobnych, jak i nieco szerszych i pozbawionych koloru niewielkich wgłębień na karoserii. 

Akcesoria do zaprawek lakierniczych i gotowe zestawy 

W ofercie sklepu e-lakiernik znalazły się zarówno zaprawki lakiernicze, jak i gotowe zestawy zawierające patyczki do zaprawek. Aplikatory lakieru o różnej średnicy można zakupić również osobno, pakowane w większej ilości. Wypełnianie odprysków nigdy nie było takie proste. Wystarczy dobrać akcesorium o średnicy najbardziej zbliżonej do ubytku, by uzyskać najlepszy efekt. W zestawach znajdziesz także papier ścierny do usuwania rdzy i zmywacz do odtłuszczenia powierzchni. Warto podkreślić, że zaprawki lakiernicze to nie tylko lakier zaprawkowy o wybranym kolorze, ale również bezbarwny, zabezpieczający lakier, dzięki któremu uzyska się trwalszy rezultat. Jednocześnie całą pracę można wykonać w krótkim czasie.