Wiadra do Mycia

Pamiętaj: bezpieczne mycie auta tylko metodą "na dwa wiadra" !

Wiadra do Mycia

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 8

na stronę

Produkty 8

na stronę

Choć mycie samochodu wydaje się prostą czynnością pielęgnacyjną, to jednak nie do końca jest to prawdą, bowiem można popełnić wiele błędów, zwłaszcza jeśli zignoruj się znaczenie, jakie mają odpowiednie akcesoria do mycia samochodu, takie jak choćby wiadra do mycia. Zatem rekomendujemy zakup wiader do mycia aut, które dzięki swojej pojemności, ale również funkcjonalnemu dodatkowi gwarantują, że praca zostanie wykonana nie tylko szybko, ale również dokładnie. 

Wiadra do mycia – pojemność, która gwarantuje Ci umycie całego samochodu wewnątrz lub z zewnątrz   

Sięgając po wiadro do mycia auta z naszej oferty zyskujesz akcesoria, które mają sporą pojemność. 20-litrowe wiadro spokojnie wystarcza do umycia pojazdu, choć dla lepszego efektu można postawić na dwa modele. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne gwarantuje szczelność akcesorium, a wygodna rączka – łatwość przenoszenia z miejsca na miejsce.  Dodatkowo wiadro jest wyposażone w pokrywę w związku z tym w razie potrzeby można zabezpieczyć je przed dostaniem się do wody większych zanieczyszczeń. Te mniejsze nie powinny być problemem bowiem wiadra do mycia dostępne w ofercie wyposażone są w separator brudu. Zatem drobinki piasku czy zanieczyszczenia spływające przy płukaniu gąbki, czy rękawicy osiadają na dnie i nie zanieczyszczają wody.      

Jak efektywnie myć samochód w przydomowych warunkach? Postaw na wiadra do mycia z separatorem brudu 

Własny samochód można swobodnie myć w przydomowych warunkach na podjeździe, o ile zapewni się spływanie zanieczyszczeń bezpośrednio do odpływu kanalizacyjnego. Aby szybko i efektywnie umyć cały samochód z zewnątrz warto przygotować sobie dwa wiadra. W tym przypadku jedno będzie z czystą wodą, a drugie z wodą zmieszaną ze środkiem czyszczącym, to znaczy szamponem do samochodu.  Wiadro z czystą wodą może posłużyć do płukania rękawicy czy gąbki w trakcie pracy, ale również może zostać użyte na samym końcu do usunięcia piany z karoserii. W przypadku wiader do mycia auta z naszej oferty możliwa jest każda opcja dzięki separatorowi brudu, o który w trakcie pracy można pocierać rękawicę strącając brud na dno. Oczywiście na koniec konieczne będzie osuszanie. Tu sprawdzi się kompresor, jak również ścierka z mikrofibry do samochodu.