Norton

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 2

na stronę

Produkty 2

na stronę

Norton to marka z wieloletnią tradycją, która powstała w Stanach Zjednoczonych prawie 200 lat temu. Pierwotny cel firmy był prosty - prostać rosnącemu zapotrzebowaniu gwałtownie rozwijającego się amerykańskiego sektora produkcyjnego, który wymagał coraz większych dostaw ściernic do budowy i konserwacji maszyn.

Produkty BHP do lakierni producenta Norton

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo wyłącznie akcesoria BHP firmy Norton. Produkty amerykańskiej firmy cechuje najwyższa jakość w adekwatnej cenie. Maski lakiernicze Norton posiadają filtry węglowe klasy A2P2 zapewniające pełną ochronę układu oddechowego. Pochłaniacze zastosowane w produkcie sprawdzą się wszędzie gdzie stosuje się lakiery - przemysł samochodowy, przemysł chemiczny, budowa maszyn, produkcja farb, lakierów i żywic. 

Półmaska wyposażona jest również w plastikowe, zdejmowane pokrywy pod którymi kryją się wymienne filtry przeciwpyłowe. Oryginalny, szczelnie zamykany worek strunowy przedłuża życie półmaski lakierniczej Norton. Wystarczy zamknąć ją  wykonanej pracy aby mieć pewność, że filtry nie będą oczyszczały powietrza. Sprawdź również inne materiały BHP do lakierowania z oferty naszego sklepu.