e-lakiernik

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 1-24 z 283

Strona
na stronę

Produkty 1-24 z 283

Strona
na stronę

Sklep lakierniczy e-lakiernik.net oferuje nie tylko produkty znanych i uznanych producentów chemii samochodowej i akcesoriów detailingowych, ale również autokosmetyki i akcesoria marki własnej. Zresztą jest ona już uznana na rynku i chętnie wybierana także przez profesjonalistów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów e-lakiernik, które charakteryzuje nie tylko wysoka jakość, ale również przystępna cena.   

Naprawy lakiernicze z e-lakiernik są niezwykle proste! 

Jeśli po raz pierwszy zabierasz się za zaprawki lakiernicze czy też chcesz gruntownie polakierować element samochodowy np. zderzak albo felgę, to z e-lakiernik te prace mogą być niezwykle proste. Do dyspozycji masz bowiem kompletne zestawy produktów, a także potrzebne do pracy akcesoria. W przypadku zardzewiałego elementu karoserii możesz najpierw usunąć rdzę i zabezpieczyć element przed korozją wybierając neutralizator rdzy. On przygotuje już powierzchnię do dalszych prac lakierniczych. Spośród pełnej palety kolorów możesz wybrać ten najbardziej zbliżony do Twojej karoserii, na podstawie kodu koloru, a całość wykończyć bezbarwnym lakierem samochodowym. Warto podkreślić, że dostępny jest również lakier do cieniowania, który zniweluje różnicę w odcieniach starej i nowej powłoki lakierniczej. Z e-lakiernik odświeżysz i polakierujesz także felgi samochodowe. Wybierając podkład do plastików i odpowiedni kolor lakieru, a także lakier bezbarwny odświeżysz również wygląd starego zderzaka.     

Prace detailingowe czas zacząć, czyli polerowanie i woskowanie z e-lakiernik 

Nie tylko szczegółowe naprawy lakiernicze są możliwe z produktami e-lakiernik, bowiem wśród wysokiej jakości produktów znajdziesz także zestaw do regeneracji reflektorów samochodowych, dzięki któremu precyzyjnie je wypolerujesz i odzyskają swój dawny blask. Ponadto po poprawkach lakierniczych warto zabezpieczyć lakier dodatkową warstwą ochronną i w tym zakresie oferta e-lakiernik również Cię nie zawiedzie, bowiem dostępny jest m.in. szybki wosk w sprayu. Wśród wielu produktów wybierzesz te, które potrzebne są do prac naprawczych karoserii, jak i detailingowych.