Pędzle do detailingu

Praktyczny sposób na czyszczenie trudno dostępnych miejsc.

Pędzle do detailingu

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 10

na stronę

Produkty 10

na stronę

Bez wątpienia samochód posiada wiele zakamarków, w które trudno jest dotrzeć. To od lat frustrowało miłośników precyzyjnego czyszczenia pojazdów, którzy używali do ich czyszczenia np. szczoteczek do zębów, ale na szczęście jest to już przeszłość, bowiem już od pewnego czasu na rynku dostępne są pędzelki do detailingu. Takie produkty zapewniają precyzyjne czyszczenie kratek nawiewu, maskownicy, tzw. grillów samochodowych i innych chromowanych elementów ozdobnych, felg aluminiowych lub stalowych czy przestrzeni pod klamkami. Warto zatem się w nie zaopatrzyć, tym bardziej że w naszym sklepie można nabyć akcesoria renomowanych producentów.

Pędzle do detailingu – wybierz modele dopasowane do potrzeb  

Wśród dostępnych w naszej ofercie pędzli do detailingu znajdziesz te z rączką wykonaną z tworzywa sztucznego lub gumy. Te drugie zapewniają pewniejszy chwyt, jednak są cięższe od tych  z trzonkiem plastikowym. Wszystkie wyposażone są w otwory, które ułatwiają ich zawieszenie pośród narzędzi samochodowych czy innych produktów przeznaczonych do detailingu, znajdujących się w garażu czy warsztacie. Dodatkowo poszczególne pędzle do detailingu różnią się kolorem i rodzajem włosia. Można wybrać te z włosiem naturalnym, które sprawdzą się do czyszczenia wnętrza samochodu z kurzu. Z kolei te z włosiem syntetycznym dobrze będą współpracować nawet z agresywną chemią i ułatwią prace takie jak choćby czyszczenie felg aluminiowych. Ciekawym wyborem będą pędzle zakończone gąbką. Takie modele są najbardziej miękkie i nie będą rysować lakieru samochodowego, w związku z tym sprawdzą się np. do czyszczenia powierzchni pod klamkami.  

Pędzelki do detailingu – jasne czy ciemne? Jaki kolor wybrać?

Jeśli chodzi o kolor włosia w przypadku pędzelków do detailingu to ma on znaczenie o tyle, że w przypadku bardziej agresywnych środków mogą one odbarwiać włosie. Dlatego np. do czyszczenia felg warto wybierać pędzelki z czarnym włosiem syntetycznym. Z kolei do czyszczenia wnętrza pojazdu sprawdzą się również te z jasnym włosiem. Średnicę zawsze należy dobrać do danego elementu, który będzie poddawany czyszczeniu, warto mieć jednak w zanadrzu przynajmniej dwa pędzle do detailingu o różnej średnicy.