Good Stuff

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 1-24 z 40

Strona
na stronę

Produkty 1-24 z 40

Strona
na stronę

Good Stuff to polski producent dostarczający profesjonalną chemię samochodową wraz z akcesoriami, co stanowi doskonałe rozwiązanie dla początkujących i bardziej doświadczonych car detailerów. Good Stuff to "zestaw na dobry początek", ale i autokosmetyki doceniane przez osoby od lat działające w branży. Oni najlepiej wiedzą, na co zwracać uwagę przed wyborem odpowiednich środków do pielęgnacji aut. Good Stuff to kosmetyki samochodowe charakteryzujące się wysoką jakością, przez co wykorzystywane są do różnych typów samochodów, także tych najdroższych. Wszystkie produkty, niezależnie, czy to płyny do szyb, usuwania owadów czy szampony do mycia samochodów, zapewniają świetne efekty, jakie utrzymują się przez długi czas.

Good Stuff - polski producent produktów do detailingu

Good Stuff - perfekcyjne rozwiązanie do autodetailingu. Preparaty Good Stuff są idealne do autodetailingu nie tylko pod kątem doskonałej jakości środków, ale też w zakresie komfortu użytkowania. Przykładem bardzo smukłe butelki, które świetnie dopasowują się do ręki, przez co łatwiej używa się ich w codziennej pracy. W ofercie dostępne są szampony z dołączaną miarką oraz podziałką na butelce, co dodatkowo ułatwia pracę. Każdy detal został zaprojektowany, żeby wszystkie zadania były wykonywane szybko i precyzyjnie bez wysiłku.

Szeroki wybór kosmetyków do samochodu Good Stuff

Linia kosmetyków samochodowych Good Stuff jest przebogata, w ofercie znajdziemy więc preparaty do pielęgnacji lakieru, czyszczenia wnętrza auta, opon, felg oraz szyb. Dostępne są tak ciekawe i pomocne preparaty jak Good Stuff Iron Remover - środek, który łatwo usunie zanieczyszczenia różnego rodzaju, albo Good Stuff Show Wax - wosk z zawartością carnauby T1, co gwarantuje wysoki połysk i widoczny efekt hydrofobowy. W naszej ofercie znajdziecie wszystko, co jest niezbędne dla skutecznego auto detailingu: dressing do opon czy środek do usuwania śladów po insektach z lakieru. Na uwagę zasługują płyny do szyb i różnego typu cleanery do aplikacji, nim nałożymy wosk. Możemy przebierać w ofercie niezbędnych akcesoriów, takich jak mikrofibry o różnym przeznaczeniu, wiadra do mycia i płukania wraz z separatorami czy aplikatory do dressingu do opon. Good Stuff do detailingu to środki najwyższej jakości, ale w rozsądnej cenie, dlatego z ich doskonałych właściwości może skorzystać każdy kierowca.