Maszyny polerskie do samochodu

Profesjonalne polerki marki Evoxa.

Maszyny polerskie do samochodu

199,00 zł do darmowej dostawy!

Kategoria poświęcona maszynom do polerowania auta. Znajdziesz tutaj polerki samochodowe i akcesoria niezbędne do przeprowadzenia samodzielnej, profesjonalnej korekty lakieru. Interesuje Cię maszyna rotacyjna do polerowania? Może poszukujesz polerki wykonanej z wykorzystaniem technologii Dual Action? Możesz być pewny, że kilka modeli z każdego rodzaju znajdziesz w naszym sklepie. 

Polerki lakiernicze stosowane są w profesjonalnych serwisach blacharsko-lakierniczych, salonach car detailingowych oraz w garażach właścicieli pojazdów lubiących dbać o swoje auta. Każda osoba myśląca na poważnie o poprawie wyglądu lakieru samochodowego musi znać się na obsludze tego elektronarzędzia. Maszyna do polerki samochodowej wykorzystywana jest wszędzie tam gdzie przestają wystarczać lekkościerne pasty polerskie nakładane za pomocą ręcznych aplikatorów. 

Czym jest maszyna do polerowania lakieru?

Maszyna do polerowania lakieru to profesjonalne urządzenie przeznaczone do polerowania i woskowania karoserii samochodu. Elektronarzędzie w połączeniu z odpowiednimi pastami polerskimi pozwoli usunąć rysy, zmatowienia i inne defekty lakieru. Zakres pracy niezbędnej do wykonania zależy od rodzaju uszkodzeń i doświadczenia osoby wykonującej polerkę samochodową. Możliwości poprawy wyglądu lakieru samochodowego są ograniczone wyłącznie przez rodzaj jego defektów. Polerka samochodowa w odpowiednich rękach jest w stanie sprawić, że karoseria kilkunastoletniego samochodu będzie posiadała salonowy blask i głebię koloru.

Drobna uwaga: nie bój się - maszyna do polerowania auta to proste w obsłudze elektronarzędzie stosowane zarówno przez hobbystów i profesjonalistów. Wystarcza trochę samozaparcia i uwagi, aby z wykorzystaniem profesjonalnych środków odświeżyć wygląd swojego samochodu. Początkującym car detailerom radzimy unikać past polerskich o największej sile cięcia, czyli tych o największej mocy. Pracę z korektą lakieru najlepiej rozpocząć od past o średniej mocy oraz lekkościernych past finishowych.

Na początku przygody z car detilingiem nie musisz od razu wykonywać korekty lakieru. Maszyna do polerki samochodowej może również służyć do woskowania karoserii. Polerka samochodowa w połączeniu z miękkim padem polerskim pozwoli zadbać o lakier poprzez nałożenie płynnego zabezpieczenia. Praca tego typu niweluje ryzyko uszkodzenia karoserii niemal do zera, a pozwoli nauczyć się pracy z maszyną polerską.

Polerki samochodowe dla profesjonalistów i hobbystów

Niezależnie od potrzeb i doświadczenia w naszej ofercie znajdziesz maszynę do polerki, która spełni Twoje wymagania. Jeśli zależy Ci głównie na wycięciu rys to z pewnością zainteresuje Cię klasyczna maszyna rotacyjna do polerowania auta. Znajdziesz u nas odpowiednie pady polerskie, które pozwolą usunąć nawet głębokie rysy z powierzchni lakieru bezbarwnego. 

Jeśli chciałbyś coś bardziej uniwersalnego znajdziesz u nas również polerki Dual Action. Maszyny polerujące tego typu sprawdzają się szczególnie w wykończeniowych pracach polerskich. Różnica względem polerki rotacyjnej polega na tym, że poza ruchem obrotowym maszyna Dual Action wykonuje również ruch oscylacyjny. Niemal każda pasta polerska dostępna w naszej ofercie będzie współpracowała z polerką tego typu.

Postaw na wysokiej jakości maszyny polerujące

Pamiętaj o tym, że jak w przypadku każdego elektronarzędzia lepiej zainwestować w sprzęt dobrej jakości, który nie przestanie działać w połowie pracy. Dlatego rekomendujemy zakup wysokiej jakości maszyny do polerowania lakieru np. marki evoxa dostępnej w naszym sklepie.

Więcej informacji o mazynach polerskich znjadziesz w naszym artykule: Polerki samochodowe - jaki model kupić?