Taśmy maskujące lakiernicze

Chroń powierzchnię w którą nie chcesz ingerować.

Taśmy maskujące lakiernicze

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 4

na stronę

Produkty 4

na stronę

Wykonując prace auto detailing związane z zabezpieczeniem antykorozyjnym elementów, trzeba przysłonić te, które nie będą poddawane obróbce. To samo dotyczy oczywiście prac lakierniczych czy polerskich na powierzchni samochodu. Warto jednak podkreślić, że dostępna w naszej ofercie taśma maskująca sprawdzi się także przy wielu pracach remontowych w domu i ogrodzie, gdyż nie pozostawia klejących śladów na zabezpieczanej powierzchni.    

Dobierz rodzaj taśmy maskującej do wykonywanej pracy 

W naszej ofercie znalazły się taśmy maskujące o różnej szerokości. Można nimi zatem okleić mniejsze lub większe powierzchnie albo też zabezpieczyć większy element folią malarską. Taśma maskująca wykonana jest z papieru strukturalnego i pokryta klejem na bazie gumy. To właśnie dzięki takiemu połączeniu nie zostawia widocznych śladów nawet na połyskującej powierzchni metalowej. Można ją łatwo zdjąć i nie ucierpi na tym opracowywany element czy to samochodu, czy odnawianego mebla bądź ściany. Warto podkreślić, że taśmy maskujące dostępne w naszej ofercie są kompatybilne z większością farb i lakierów oferowanych na rynku. Taśmy lakiernicze i folie mogą sprawdzić się także do zabezpieczania przedmiotów przed transportem w przypadku przeprowadzki. Co ważne, są wodoodporne, a jednocześnie odporne na wysoką temperaturę nawet do 80 stopni.        

Zachowaj najwyższy poziom precyzji i czystości pracy dzięki taśmie lakierniczej  


Wykonując naprawę powłoki lakierniczej trzeba zachować najwyższy poziom precyzji. Taśma lakiernicza zapewni skuteczną ochronę sąsiadujących elementów, dzięki czemu na ich powierzchnię nie dostanie się lakier bazowy czy bezbarwny, czy nie zostaną poddane działaniu papieru ściernego bądź chemicznego środka konserwującego. Także wykonując remont czy chcąc równo wymalować pasy na ścianie można posłużyć się taśmą maskującą i dzięki temu wykonać idealnie równe linie. Bez wątpienia te akcesoria to prawdziwe must have w każdym domu, do wielu prac zabezpieczających i warto w nie zainwestować, zwłaszcza że dostępne są w bardzo niskich cenach.