Lakiery pod kolor samochodu

Profesjonalne lakiery w kolorze Twojego auta!

Lakiery pod kolor samochodu

Produkty 6

na stronę

Produkty 6

na stronę

Jeśli zauważyłeś na swoim samochodzie pierwszy odprysk lakieru lub kilka rys, to możesz je w łatwy sposób zamaskować. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w naszej mieszalni lakierów samochodowych możemy przygotować produkt idealnie dopasowany kolorystycznie do karoserii, niezależnie od tego, czy samochód ma 5,10 czy 15 lat. Lakierowanie samochodu na ten sam kolor jest możliwe i to bez wizyty w profesjonalnej lakierni, nawet w zaciszu własnego garażu, o ile zapewni się właściwe warunki pracy, czyli niepylące i pozbawione kurzu środowisko. Przygotujemy dla Ciebie lakier samochodowy w sprayu w puszkach o pojemność 400 ml i dzięki profesjonalnemu procesowi produkcji zyskasz produkt, który wykorzystasz w 100%. 

Dorabianie lakieru samochodowego w sprayu – i obcierka nie jest Ci straszna 

Bez względu na to, jak bardzo dbasz o swój samochód, powinieneś mieć w swoim garażu lakiery dorabiane pod kolor karoserii, przygotowane na podstawie kodu widniejącego na tabliczce znamionowej. Dzięki temu żadna obcierka na parkingu nie będzie Ci straszna. Warto zainwestować w pistolet lakierniczy, co bez wątpienia ułatwi aplikację. Należy podkreślić, że marka e-lakiernik cieszy się dużym uznaniem ze względu na precyzyjne krycie, a także idealne dopasowanie kolorów, dzięki czemu samochód po regeneracji powłoki lakierniczej może wyglądać jak nowy. Dorabianie lakieru samochodowego w sprayu gwarantuje możliwość szybkiego i precyzyjnego polakierowania większego elementu karoserii. Do lakierowania maski będziesz potrzebować kilka puszek, bowiem jedna wystarcza na powierzchnię równą wielkości błotnika samochodowego. 

Lakierowanie samochodu na ten sam kolor – zestawy nie tylko do powierzchni metalowych 

W przypadku odprysków na lakierze o większej średnicy warto zainwestować w zestaw naprawczy zawierający lakier w sprayu podkład akrylowy, a także elementy potrzebne do przygotowania powierzchni do pracy i zwiększające przyczepność produktu, czyli papier ścierny i zmywacz. W przypadku nowych samochodów z powłoką lakierniczą dwuskładnikową, po nałożeniu lakieru bazowego ważne jest zabezpieczenie powłoki lakierem bezbarwnym, który może być zarówno połyskujący, jak i matowy. Gdy na danym elemencie widoczna jest rdza istotne jest nie tylko jej mechaniczne usunięcie, ale stworzenie powłoki podkładowej pod lakier, zabezpieczającej przed dalszym korodowaniem, a więc zaaplikowanie neutralizatora rdzy. W ofercie sklepu e-lakiernik dostępne są produkty, które umożliwiają lakierowanie plastikowych elementów samochodu na ten sam kolor, takich jak zderzaki, czy lusterka. Zamiast podkładu akrylowego lub epoksydowego, stosuje się tu specjalny podkład do plastiku i także w tym przypadku konieczne jest wcześniejsze umycie i przeszlifowanie powierzchni. Wszystkie produkty, w ramach oferty lakierowania samochodu na ten sam kolor, dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach i wykonywane są w mieszalni lakierów samochodowych pod indywidualne zamówienie.