Lakiery pod kolor samochodu

Profesjonalne lakiery w kolorze Twojego auta!

Lakiery pod kolor samochodu

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 5

na stronę

Produkty 5

na stronę

Nasza mieszalnia lakierów samochodowych

Rysy, odpryski i otarcia lakieru znajdują się niemal na każdym samochodzie liczącym kilka lat. Na szczęsice nie jesteś na nie skazany i możesz w łatwy sposób zregenerować uszkodzoną karoserię. Potrzebujesz jedynie profesjonalnych rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w naszej mieszalni lakierów samochodowych możemy przygotować kolor idealnie dopasowany barwą do Twojego modelu auta. Lakierowanie samochodu na ten sam kolor jest możliwe i to bez wizyty w profesjonalnej lakierni, nawet w zaciszu własnego garażu. Wystarczy zestaw odpowiednich produktów i właściwe warunki pracy, czyli cierpła pogoda i niepylące, pozbawione kurzu środowisko. Przygotujemy dla Ciebie lakier samochodowy w sprayu w puszkach o pojemność 400 ml. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej mieszalni lakierów samochodowych proponujemmy rozwiązania, który pozwolą zapomnieć o uszkodzeniach każdego auta. 

Dorabianie lakieru samochodowego w sprayu – i obcierka nie jest Ci straszna 

Bez względu na to, jak bardzo dbasz o swój samochód, powinieneś mieć w swoim garażu lakiery dorabiane pod kolor karoserii. Nasza mieszalnia lakierów samochodowych zadba o to, żebyś miał narzędzia dzięki którym odnowisz uszkodzoną powłokę. Dorabianie farby do samochodu to przygotowane oryginalnego koloru na podstawie kodu widniejącego na tabliczce znamionowej. Warto zainwestować w pistolet lakierniczy, co bez wątpienia ułatwi aplikację. Lakiery samochodowe marki e-lakiernik odzwierciedlają oryginalne barwy producenta w możliwie najdokładniejszy sposób. Profesjonalne puszki posiadają 400ml pojemności, gaz pędny najwyższej jakości i regulowane dysze. Dorabianie lakieru samochodowego w sprayu gwarantuje możliwość szybkiego i precyzyjnego polakierowania większego elementu karoserii. Do przywrócenia koloru błotnika wystarczy jedna puszka, a do lakierowania maski będziesz potrzebować kilku aerozoli. Nasza mieszalnia lakierów samochodowych ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży oferuje najlepszą jakość produktów w atrakcyjnej cenie.

Lakierowanie samochodu na ten sam kolor – zestawy nie tylko do powierzchni metalowych 

Do większych otarć w karoserii samochodu nasza mieszalnia lakierów samochodowych proponuje zestaw naprawczy zawierający lakier w sprayu, podkład akrylowy i lakier bezbarwny. Uzupełnienie stanowią elementy potrzebne do przygotowania powierzchni do pracy, czyli papiery ścierne i specjalny odtłuszczacz. W przypadku nowych samochodów z powłoką lakierniczą dwuskładnikową, po nałożeniu lakieru bazowego ważne jest zabezpieczenie powłoki lakierem bezbarwnym, który może być zarówno w wykończeniu połysk, jak i mat. Gdy na danym elemencie widoczna jest rdza istotne jest nie tylko jej mechaniczne usunięcie, ale stworzenie powłoki neutralizującej korozję pod lakier. Zaaplikowanie neutralizatora rdzy zabezpieczy element przed dalszym korodowaniem. W ofercie sklepu e-lakiernik dostępne są produkty, które umożliwiają lakierowanie plastikowych elementów samochodu na ten sam kolor, takich jak zderzaki, czy lusterka. Zamiast podkładu akrylowego lub epoksydowego, stosuje się tu specjalny podkład przyczepnościowy do plastiku. Także w tym przypadku konieczne jest wcześniejsze umycie, przeszlifowanie powierzchni i jej dokładne odtłuszczenie. Wszystkie produkty, w ramach oferty lakierowania samochodu na ten sam kolor, dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach i wykonywane są w mieszalni lakierów samochodowych pod indywidualne zamówienie.