Środki do prania tapicerki samochodu

Brudna tapicerka to brzydka tapicerka.

Środki do prania tapicerki samochodu

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 11

na stronę

Produkty 11

na stronę

Choć pokrowce na fotele samochodowe dobrze się sprawdzają, to nie zawsze trzeba osłaniać powierzchnię tapicerki, wszak można łatwo i szybko pozbyć się zabrudzeń. Nowoczesny płyn do prania tapicerki jest w stanie zdziałać cuda w dzisiejszych czasach. Wystarczy wolne popołudnie, produkty z naszej oferty i wnętrze każego auta będzie znów wyglądało tak jak w dniu jego wyjazdu z salonu. Czyszczenie tapicerki samochodowej przy użyciu profesjonalnej chemii pozwoli uzyskać doskonały efekt. Materiał będzie wyglądał jak nowy i będzie pozbawiony nawet tłustych zabrudzeń bez konieczności stosowania odkurzacza piorącego. Warto zatem sięgnąć po chemię samochodową dostępną w ofercie e-lakiernik.net. Sprawdź jaki płyn do prania tapicerki samochodowej z naszej oferty wybrać!

Czyszczenie tapicerki – jakie środki masz do wyboru? 

Czyszczenie tapicerki możesz przeprowadzić wykorzystując płyn do prania tapicerki samochodowej w butelce z atomizerem. Produkt tego typu dobrze się pieni, jest łatwy w aplikacji i bardzo wydajny. Możesz wybrać również środek do czyszczenia tapicerki samochodowej w formie koncentratu. Produkt tego typu przeznaczony jest do rozrobienia z wodą w innej butelce ze spryskiwaczem lub małej pianownicy. Wystarczy szybka aplikacja, wykorzystanie szczotki do prania tapicerki i przetarcie produktu czystą, wilgotną mikrofibrą.

Dostępne są różne pojemności płynów, możesz więc wybrać większy, który stanie na półce w garażu czy warsztacie. Inny wariant będzie stanowił mniejszy środek do prania tapicerki samochodowej, który zmieści się w schowku samochodowym. Preparat tego typu sprawdzi się w trakcie podróży, by usunąć świeżą plamę, zanim wniknie w głąb materiału. Warto podkreślić, że środki do czyszczenia tapicerki usuwają nawet uporczywe, tłuste zabrudzenia. Mają właściwości antystatyczne, a także hydrofobowe. Dzięki temu następne czyszczenie zabrudzonego materiału powinno być łatwiejsze. Każdy płyn do prania tapicerki ma również właściwości bakteriobójcze, a niektóre w składzie mają nawet chroniące przed wnikaniem zanieczyszczeń nanocząsteczki srebra.        

Jak przeprowadzić skuteczne czyszczenie tapicerki?

Warto podkreślić, że środki do czyszczenia tapicerki bardzo łatwe w  użyciu. Wystarczy tylko rozpylić produkt na materiał odczekać chwilę i wytrzeć przy pomocy wilgotnej i czystej szmatki. Najlepiej wybrać tę z mikrofibry. Jest to szybsza alternatywa dla stosowania odkurzacza piorącego. Należy sprawdzić najpierw dany produkt na niewielkim fragmencie tapicerki. Trzeba pamiętać, że środki do zwykłej tapicerki nie sprawdzą się środki do czyszczenia skóry w samochodzie. Wybierając środki w postaci pianki zwiększasz prawdopodobieństwo wyczyszczenia nawet bardzo zabrudzonej tapicerki. Zobacz również środki do czyszenia felg, które znjdziesz w naszej ofercie.