Mikrofibry do samochodu

Mikrofibry do samochodu

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 22

na stronę

Produkty 22

na stronę

Mycie i ręczne polerowanie powierzchni samochodu wymaga zastosowania takich ściereczek i ręczników, które zapewnią suchą powierzchnię bez smug i zarysowań. Tutaj najlepiej sprawdzają się produkty wykonane z mikrofibry, dzięki którym samochód będzie lśnił jak nowy, a praca detailingowa nie spowoduje powstania mikrorys. W naszej ofercie znajdziesz szmatki i ścierki z mikrofibry do samochodu oraz ręczniki do osuszania auta w przystępnych cenach, o różnej gramaturze i wielkości, które dopasujesz do wybranej pracy. 

Niezbędne mikrofiby do osuszania samochodu po myciu

Chcesz zapobiec zaciekom na karoserii? Mamy dla Ciebie skuteczne rozwiązanie, wystarczy, że wybierzesz szmatkę z mikrofibry. W ten sposób wytrzesz do sucha nawet dużą powierzchnię w krótkim czasie i przy tym nie pojawią się plamy z wody, które potem trzeba będzie usuwać podczas polerowania. Odpowiednia gramatura zapewnia wchłanianie każdej kropli i szybkie usunięcie wilgoci z powierzchni karoserii. Także mycie reflektorów czy szyb samochodowych i lusterek wymaga zastosowania odpowiedniego osuszania, aby wilgoć nie dostała się w zakamarki. Tutaj świetnie sprawdzą się mniejsze ścierki z mikrofibry do samochodu, która nie pozostawia smug, a także drobinek materiału na powierzchni. Jest ona idealnie gładka i lśniąca, a także pozbawiona zarysowań.   

W zestawach lub pojedyncze – wybierz ściereczki z mikrofibry do woskowania 

Produkty typu quick detailer, czyli wosk w sprayu do samochodu wymaga dobrego rozprowadzenia na całej powierzchni. W tym przypadku również warto sięgnąć po ściereczki z mikrofibry, najpierw do rozprowadzenia niewielkiej warstwy wosku, a potem kolejnej, suchej, do wypolerowania lakieru samochodowego. Takie same zasady obowiązują przy polerowaniu powierzchni kokpitu, zderzaka czy też reflektorów samochodowych. Dbając o szczegóły i świetny wygląd samochodu, warto od razu zaopatrzyć się w zestaw ściereczek, by zawsze w razie potrzeby mieć je pod ręką, wszak zabrudzeń typu ptasie odchody czy żywica warto pozbyć się jak najszybciej, aby nie zaczęły niszczyć lakieru samochodowego. Zestaw ściereczek można wozić ze sobą w schowku, podobnie jak szampony i preparaty do czyszczenia.