Lakiery samochodowe

Przywróć oryginalny kolor auta.

Lakiery samochodowe

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 1-24 z 327

Strona
na stronę

Produkty 1-24 z 327

Strona
na stronę

Elegancki wygląd karoserii samochodowej, bez widocznych rys, odprysków, rdzy i zdartej powłoki lakierniczej jest priorytetem każdego posiadacza czterech kółek. Wizyty u lakiernika nie należą do tanich, gdyż nawet za drobny ubytek trzeba zapłacić w dzisiejszych czasach kilkaset złotych. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zaradnych majsterkowiczów i prezentujemy najwyższej jakości lakiery samochodowe przeznaczone do samodzielnych napraw. Sklep e-lakiernik w swoim asortymencie posiada m.in. produkty marek Motip, Ranal czy HML, a ponadto wysokiej jakości lakiery własnej marki w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy lakier samochodowy w sprayu z naszej oferty może być aplikowany z wykorzystaniem specjalnego uchwytu co bardzo poprawia wygodę i jakość aplikacji produktu.

Jeżeli jesteś bardziej doświadczonym użytkownikiem, który szuka profesjonalnych rozwiązań "pod pistolet", również znajdziesz coś dla siebie. Chemoutwardzalne samochodowe lakiery bezbarwne w macie i połysku, pakowane w półlitrowe i litrowe pojemniki idealnie sprawdzą się w każdym warsztacie lakierniczym. Znajdziesz u nas również powłoki poliuretanowe Ranal TANK o podwyższonej odporności stosowane do quadów i samochodów terenowych. Powłoka tego typu to specjalny lakier samochodowy barwiony pod indywidualne zamówienie, który w trwały sposób zmienia barwę pojazdów poruszających się w najcięższych warunkach. Zapraszamy do sprawdzenia unikatowej oferty prouduktów sklepu e-lakiernik Zrób to Sam!

Samodzielna naprawa powłoki lakierniczej – z nami to się uda!

Nawet będąc laikiem w kwestii auto detailingu i naprawy powłoki lakierniczej można z naszą pomocą poradzić sobie z defektami karoserii. Oferujemy gotowe zestawy naprawcze zawierające lakier samochodowy i komplet dodatków. Posiadamy również produkty przeznaczone do regeneracji felg, lakiery do reflektorów czy zaprawki lakiernicze do niewielkich ubytków. Dostępne na naszej stronie poradniki przeprowadzą Cię przez proces naprawczy dzięki czemu dowiesz się jak stosować lakier samochodowy. Krok po kroku, od mycia samochodu, przez odtłuszczenie regenerowanego obszaru, oszlifowanie papierem ściernym, nałożenie podkładu i szpachlówki, aż po użycie lakierów samochodowych. Dowiesz się jak skutecznie posługiwać się aerozolem i dokonać natrysku w prawidłowy sposób. W dziale porady przedstawiiśmy także jak nakładać bezbarwny lakier samochodowy. Nawet jeśli nie wiesz, gdzie szukać tabliczki znamionowej z kodem koloru, nasza wyszukiwarka w szybki sposób wskaże Ci odpowiednie miejsce w zależności od modelu auta które posiadasz. Wystarczy, że wpiszesz markę i odszukany kod podczas składania zamówienia, a mieszalnia lakierów sklepu e-lakiernik zajmie się resztą i otrzymasz lakier samochodowy w kolorze zgodnym z tym w jakim jest Twój samochód.

Lakiery samochodowe – dobierz rodzaj lakieru do swojego samochodu 

W naszym asortymencie dostępne są lakiery samochodowe każdego rodzaju: akrylowe, bazowe, metalizowane i perłowe. Sklep e-lakiernik gwarantuje najwyższą jakość produktów pochodzących od renomowanych producentów. W ofercie posiadamy praktycznie każdy lakier samochodowy w sprayu. Część bardziej popularnych kolorów jest zaprezentowana w gotowych ofertach z podglądem koloru, a część przygotujemy na Twoje indywidualne zamówienie. Lakier samochodowy gwarantuje nie tylko odnowienie koloru, ale również zabezpieczenie karoserii przed pojawieniem się rdzy. Dbjąc o powłokę lakierniczą zapewniasz równoczesną ochronę metalowych części karoserii gwarantując sprawność samochodu na długie lata. Piękny i zadbany lakier samochodowy w jednolitym kolorze będzie długo cieszył Twoje oko. Zabezpieczenia wymagają także inne elementy karoserii pojazdu, stąd w ofercie znalazły się m.in. lakiery samochodowe do regeneracji lamp i reflektorów, jak i produkty do zmiany koloru zacisków hamulcowych, elementów plastikowych czy też skórzanych. Dowolny lakier samochodowy w sprayu z naszej oferty wyróżnia jedna cecha - posiada najlepszy stosunek ceny do jakości dostępny na naszym rynku. Wśród wielu profesjonalnych lakierów każdy znajdzie idealny do potrzeb swojego samochodu.