Uchwyty do padów polerskich

Uchwyty do padów polerskich

199,00 zł do darmowej dostawy!

Posiadasz polerkę elektryczną, pastę polerską i pad o odpowiedniej twardości? Przed Tobą ostatnia decyzja do podjęcia - znajdź odpowiedni uchwyt do padów polerskich. Od tego elementu zależy wygoda, bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanej pracy. Sprawdź jakie uchwyty mocujące do polerowania zastosować do maszyny Dual Action, a jakie do klasycznej maszyny rotacyjnej.

Wysokiej jakości uchwyty mocujące do padów polerskich

W przypadku maszyny orbitalnej sprawa jest łatwa - masz do wyboru uchwyt o średnicy 125mm lub 75mm. Zwykle talerz oporowy jest już przymocowany do maszyny polerskiej. Zanim dokupisz nowy uchwyt polerski do maszyny Dual Action sprawdź w instrukcji, czy możesz używać z nią głowicy o innej niż oryginalna średnica.

Maszyna rotacyjna daje więcej możliwości do wyboru. Uchwyt do padów polerskich uzależniony jest od gąbki jaką polerujesz. W większości przypadków warto zainteresować się głowicą posiadającą amortyzację. Umożliwia ona lepsze prowadzenie pada po wybrzuszeniach i nierównościach. Dzięki temu praca jest bardziej bezpieczna i dokładna.

Wszystkie gąbki polerskie mocowane na rzep z naszej oferty nadają się do pracy z uchwytem mocującym. W kolejnym kroku uchwyt należy dobrać do średnicy pada polerskiego. Standardowo średnica wynosi 75mm, 125mm lub 150mm. Ostatnim etapem jest dobór asortymentu używanego z futrami polerskimi. W przypadku akcesoriów tego typu należy korzystać z uchwytów bez amortyzacji. Sprawdź naszą ofertę i dobierz uchwyt do pada polerskiego spełniający Twoje oczekiwania!