Gąbki i rękawice

Umyj lakier bez tworzenia rys!

Gąbki i rękawice

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 8

na stronę

Produkty 8

na stronę

Wybierając akcesoria do mycia samochodu warto postawić na gąbki i rękawice. Jedne i drugie mogą dobrze się sprawdzić do czyszczenia zarówno powierzchni lakierowanych metali, plastików, jak i gumy. Wystarczy nałożyć na nie odpowiedni preparat czyszczący. W ofercie sklepu e-lakiernik.net znajdziesz wysokiej jakości produkty, dzięki którym szybko i skutecznie wyczyścisz swój samochód z zewnątrz i od środka.    

Łatwe czyszczenie bez pozostawiania rys i smug – wybierz rękawice z mikrofibry lub gąbkę piankową   

Nieodpowiednie akcesoria do mycia samochodu mogą spowodować więcej szkód niż pożytku. Zatem należy zawsze kierować się jakością i wybierać produkty auto detailing polecane przez profesjonalistów, które dostępne są w naszym sklepie. Na pewno wśród nich są rękawice z mikrofibry, które nie tylko dobrze dopasowują się do dłoni, ale również gwarantują pochłanianie nadmiaru wody i rozprowadzanie środków czyszczących bez nadmiernego tarcia czy pozostawienia rys. Co ważne, rękawice są dwustronne co sprawia, że można myć obiema powierzchniami, zmieniając stronę, gdy jedna jest zabrudzona. Rękawice łatwo się płucze w związku z czym, nawet jeśli mocno się zabrudzą są po chwili gotowe do ponownego użycia. Ponadto nie rozmazują zabrudzeń na powierzchni. Także gąbki z większymi otworami gwarantują wnikanie w nie zabrudzeń, w związku z tym mycie może być szybsze i efektywniejsze, bo łatwiej jest opłukać gąbkę do mycia samochodu. Gąbki i rękawice są świetnym wyborem nie tylko do mycia metalowych części karoserii, ale również felg, błotników czy innych elementów plastikowych.   

Gąbki i rękawice – idealne także do prac detailingowych 

Jak wiadomo przed woskowaniem czy polerowaniem należy gruntownie umyć samochód dlatego dostępne w ofercie gąbki i rękawice do mycia samochodu  także przed pracami detailingowymi świetnie się sprawdzą. Do trudniejszych zabrudzeń można wybrać rękawice polimerowe, które usuwają nawet brud pochodzenia organicznego. Produkty różnią się designem, ale wszystkie są równie wygodne w użytkowaniu, dzięki doskonałemu wyprofilowaniu.