Konserwacja Podwozia

Zabezpieczone podwozie to podstawa zadbanego auta.

Konserwacja Podwozia

Produkty 10

na stronę

Produkty 10

na stronę

Kategoria prezentująca kompleksową ofertę produktów z zakresu środków do konserwacji podwozia. Znajdziesz tutaj wszystko czego szukasz, niezależnie od tego, czy potrzebujesz konserwacji podwozia w sprayu, czy "na pistolet". W naszej ofercie widnieją jedynie produkty najwyższej jakości od sprawdzonych producentów. 

Ciężkie zimowe warunki w postaci wilgoci, piasku i drogowej soli sprawiają, że dolne elementy naszych samochodów są szczególnie narażone na rdzewienie. Jedynie dobór odpowiednich preparatów do konserwacji podwozia jest w stanie zabezpieczyć pojazd na długie lata.

Niezależnie od tego, czy pracę wykonasz samodzielnie czy z pomocą profesjonalisty, wysokiej jakości preparaty do konserwacji podwozia będą Ci potrzebne. Drobne ubytki w powłoce ochronnej uzupełnisz wygodnie za pomocą konserwacji podwozia w sprayu. Fachowy serwis będzie w tym celu potrzebował tradycyjnych środków do konserwacji podwozia "na pistolet". Warto w tym miejscu również pamiętać o odpowiednim przygotowaniu spodu samochodu np. z wykorzystaniem drucianych szczotek na wiertarkę, które pozwolą oczyścić podwozie z brudu i luźnej rdzy.

Niepokoi fakt, że w dzisiejszych czasach nawet marki premium nie dbają o odpowiednią konserwację samochodów, które ledwo opuściły ich fabryki. Środek do zabezpieczenia podwozia stanowi jedyną ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Równolegle z dbaniem o lakier, chromy i fegi nie zapominaj o niewidocznych, ale równie ważnych podzespołach karoserii swojego auta.

Pamiętaj o tym i nie oszczędzaj na preparatach do konserwacji podwozia!

Więcej o właściwym wykorzystaniu produktów dowiesz sie z naszego artykułu: Konserwacja i zabezpieczenie podwozia samochodu krok po kroku