Pasty Polerskie

Doprowadź swoje auto do olśniewającego blasku za pomocą past polerskich menzerna!

Pasty Polerskie

Produkty 1-12 z 28

Strona
na stronę

Produkty 1-12 z 28

Strona
na stronę

Lśniąca powłoka samochodowa pozbawiona rys nie musi wiązać się z dużym wydatkiem i koniecznością pozostawienia auta w warsztacie. Polerowanie – ręczne lub mechaniczne można wykonać samodzielnie, a pomogą w tym odpowiednie pasty polerskie, a także akcesoria do polerowania. W naszej ofercie znajdziesz zarówno pasty do polerowania lamp, jak i pasty do polerowania lakieru w bardzo atrakcyjnej cenie i produkty renomowanych producentów ścierniw do auto detailing.

Pasty polerskie – co mamy do wyboru?

Jeśli jesteś początkującym miłośnikiem detailingu samochodowego i chcesz zacząć dbać w sposób profesjonalny o lakier samochodowy, to polecamy zestawy past polerskich, gdzie znajdziesz zarówno agresywną pastę o dużej mocy ścierania, która usunie głębokie rysy, a także szlif po papierze ściernym, pastę o umiarkowanej mocy do mniejszych defektów, a także wykańczającą, dzięki której lakier zyska lustrzaną powierzchnię, jak i głębię koloru. W przypadku mocnych rys używa się białego pada polerskiego w połączeniu z pastą heavy cut, do mniejszych wybiera się żółty pad i pastę medium cut, a każde polerowanie przy użyciu polerki orbitalnej lub rotacyjnej kończy się ręcznym polerowaniem ścierką z mikrofibry do samochodu. Do wykończenia wybiera się miękką gąbkę, a resztki pasty znów usuwa się szmatką z miękkiego włókna. Możesz wybrać także produkt 3w1, który sprawdzi się do średnich zarysowań i ręcznego polerowania przy użyciu aplikatora-gąbki i ściereczki. Do usuwania mikrorys wystarczy pasta polerska 2w1 z woskiem. Pasty do polerowania lamp to także produkty lekkościerne.     

Jak prawidłowo wykonać polerowanie i skutecznie pozbyć się rys? 

Aby skutecznie pozbyć się rys, należy dobrać pasty polerskie pod kątem rodzaju ubytków, zatem trzeba zwrócić uwagę zarówno na gradację samej pasty, jak i pada polerskiego. Nie mając wprawy należy rozpoczynać od mniej agresywnych past, aby nie zniszczyć powłoki lakierniczej. Do regeneracji lamp zawsze używa się past najmniej agresywnych – w ten sposób można pozbyć się zażółcenia i uzyskać przejrzysty efekt.