Pasty Polerskie

Doprowadź swoje auto do olśniewającego blasku za pomocą past polerskich menzerna!

Pasty Polerskie

Produkty 36

na stronę

Produkty 36

na stronę

Lśniąca powłoka samochodowa pozbawiona rys nie musi wiązać się z dużym wydatkiem i koniecznością pozostawienia auta w warsztacie. Polerowanie – ręczne lub mechaniczne można wykonać samodzielnie, a pomogą w tym odpowiednie pasty polerskie, a także akcesoria do polerowania. W naszej ofercie znajdziesz zarówno pasty do polerowania lamp, jak i pasty do polerowania lakieru w bardzo atrakcyjnej cenie i produkty renomowanych producentów ścierniw do auto detailing.

Pasty polerskie – co mamy do wyboru?

Jeśli jesteś początkującym miłośnikiem detailingu samochodowego i chcesz zacząć dbać w sposób profesjonalny o lakier samochodowy, to polecamy zestawy past polerskich, gdzie znajdziesz zarówno agresywną pastę o dużej mocy ścierania, która usunie głębokie rysy, a także szlif po papierze ściernym, pastę o umiarkowanej mocy do mniejszych defektów, a także wykańczającą, dzięki której lakier zyska lustrzaną powierzchnię, jak i głębię koloru. W przypadku mocnych rys używa się białego pada polerskiego w połączeniu z pastą heavy cut, do mniejszych wybiera się żółty pad i pastę medium cut, a każde polerowanie przy użyciu polerki orbitalnej lub rotacyjnej kończy się ręcznym polerowaniem ścierką z mikrofibry do samochodu. Do wykończenia wybiera się miękką gąbkę, a resztki pasty znów usuwa się szmatką z miękkiego włókna. Możesz wybrać także produkt 3w1, który sprawdzi się do średnich zarysowań i ręcznego polerowania przy użyciu aplikatora-gąbki i ściereczki. Do usuwania mikrorys wystarczy pasta polerska 2w1 z woskiem. Pasty do polerowania lamp to także produkty lekkościerne.     

Jak prawidłowo wykonać polerowanie i skutecznie pozbyć się rys? 

Aby skutecznie pozbyć się rys, należy dobrać pasty polerskie pod kątem rodzaju ubytków, zatem trzeba zwrócić uwagę zarówno na gradację samej pasty, jak i pada polerskiego. Nie mając wprawy należy rozpoczynać od mniej agresywnych past, aby nie zniszczyć powłoki lakierniczej. Do regeneracji lamp zawsze używa się past najmniej agresywnych – w ten sposób można pozbyć się zażółcenia i uzyskać przejrzysty efekt.