Środki do czyszczenia plastików

Zadbany kokpit to wizytówka Twojego auta.

Środki do czyszczenia plastików

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 15

na stronę

Produkty 15

na stronę

Elementy plastikowe pod wpływem promieniowania UV mogą blaknąć i pękać, dlatego niezbędna jest ich właściwa pielęgnacja, aby mogły przez długi czas nienagannie się prezentować. Wśród kosmetyków samochodowych każdego detailera, dbającego nie tylko o zewnętrzną powłokę, ale również wnętrze samochodu, powinny znaleźć się środki do czyszczenia plastików w samochodzie, dzięki którym pielęgnacja samochodu będzie bardziej skuteczna. Dobry środek do czyszczenia plastików w samochodzie może zaoszczędzić Ci sporo pracy. W naszej ofercie znajdziesz produkty od renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach. Znajdziesz tu wszystko, co będzie Ci potrzebne aby bez wstydu gościć niespodziewanych pasażerów i z radością posiadania zadbanego samochodu otwierać drzwi przy powrocie z każdych zakupów.    

Środki do czyszczenia plastików ze spryskiwaczem lub atomizerem

Szukając środków do czyszczenia plastikowych elementów pojazdu, których zwykle jest niemało, warto sięgnąć po produkty z naszej oferty. Znajdują się tu dressingi i quick detailery ze spryskiwaczem, a także tradycyjne środki do czyszczenia plastików w samochodzie w sprayu. Wszystkie one mogą zapewnić usuwanie kurzu, a te o skoncentrowanym działaniu, nawet neutralizowanie tłuszczów. Dodatkowo tworzą antystatyczną powłokę, dzięki której kurz nie osiada tak szybko na plastikowych elementach. Co ważne, także wilgoć nie wnika w elementy plastikowe, gdyż wysokiej jakości środki tworzą również hydrofobową powłokę. Można zdecydować się na quick detailer z woskiem do samochodu, który dodatkowo tworzy powłokę ochronną. Dzięki temu nie tylko nie przywiera brud, ale kokpit czy inne plastikowe elementy są chronione przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, zatem nie blakną i nie pękają tak jak niezabezpieczone powierzchnie z tworzywa sztucznego. Pielęgnacja plastików może zatem przedłużyć ich trwałość. Biorąc pod uwagę ten fakt, korzystanie ze środków do czyszczenia plastików oprócz spokoju o zadbane wnętrze może sprawić, że po latach dzięki kilku prostym czynnościom możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy. Drobne detale jak wyblakły, pęknięty kawałek deski rozdzielczej może na trwałe zapaść w pamięć potencjalnemu nabywcy i skutecznie wpływać na ocenę całości. 

Pielęgnacja plastików – ważna w samochodach premium i budżetowych 

Bez wątpienia pielęgnowanie elementów plastikowych jest istotne niezależnie od ceny i wieku pojazdu. W przypadku samochodów klasy premium oczywistym jest, że chce się, by jak najdłużej prezentowały się niczym z salonu. Z kolei dobrze zakonserwowane samochody budżetowe łatwiej jest sprzedać, bowiem kupujący zwracają uwagę na każdy detal, próbując negocjować cenę. Bez wątpienia środki do pielęgnacji plastików mają także bardzo przyjemny zapach, co sprawia, że podróżowanie jest bardziej komfortowe. Oczywiście brak kurzu także wpływa na przyjemność jazdy, gdyż nie jest uciążliwa również dla osób uczulonych na kurz i roztocza.

Jak widać środek do czyszczenia plastików w aucie poza jego pielęgnacją może też wprowadzić przyjemną atmosferę we wnętrzu. Jazda samochodem czystym i zadbanym, jest doświadczeniem na zupełnie innym poziomie. Różnicę z pewnością odczuje nawet pasażer, który wsiada do nieskazitelnego, pachnącego pojazdu. Aby utrzymać swój samochód w dobrych warunkach, koniecznie sięgnij również po inne akcesoria do mycia samochodu, które uprzyjemnią Ci pielęgnowanie jego wnętrza.