Środki do czyszczenia plastików

Zadbany kokpit to wizytówka Twojego auta.

Środki do czyszczenia plastików

Produkty 1-24 z 27

Strona
na stronę

Produkty 1-24 z 27

Strona
na stronę

Elementy plastikowe pod wpływem promieniowania UV mogą blaknąć i pękać, dlatego niezbędna jest ich właściwa pielęgnacja, aby mogły przez długi czas nienagannie się prezentować. Zatem wśród kosmetyków samochodowych każdego detailera, dbającego nie tylko o zewnętrzną powłokę, ale również wnętrze samochodu, powinny znaleźć się środki do czyszczenia plastików w samochodzie, dzięki którym pielęgnacja samochodu będzie bardziej skuteczna. W naszej ofercie znajdziesz produkty od renomowanych producentów w atrakcyjnych cenach.   

Środki do czyszczenia ze spryskiwaczem lub atomizerem – zabezpieczą wszystkie plastiki 

Szukając środków do czyszczenia plastikowych elementów pojazdu, których zwykle jest niemało, warto sięgnąć po produkty z naszej oferty. Znajdują się tu dressingi i quick detailery ze spryskiwaczem, a także tradycyjne środki do czyszczenia plastików w samochodzie w sprayu. Wszystkie one mogą zapewnić usuwanie kurzu, a te o skoncentrowanym działaniu, nawet neutralizowanie tłuszczów. Dodatkowo tworzą antystatyczną powłokę, dzięki której kurz nie osiada tak szybko na plastikowych elementach. Co ważne, także wilgoć nie wnika w elementy plastikowe, gdyż wysokiej jakości środki tworzą również hydrofobową powłokę. Można zdecydować się na quick detailer z woskiem do samochodu, który dodatkowo tworzy powłokę ochronną. Dzięki temu nie tylko nie przywiera brud, ale kokpit czy inne plastikowe elementy są chronione przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, zatem nie blakną i nie pękają tak jak niezabezpieczone powierzchnie z tworzywa sztucznego. Pielęgnacja plastików może zatem przedłużyć ich trwałość. 

Pielęgnacja plastików – ważna w samochodach premium i budżetowych 

Bez wątpienia pielęgnowanie elementów plastikowych jest istotne niezależnie od ceny i wieku pojazdu. W przypadku samochodów klasy premium oczywistym jest, że chce się, by jak najdłużej prezentowały się niczym z salonu. Z kolei dobrze zakonserwowane samochody budżetowe łatwiej jest sprzedać, bowiem kupujący zwracają uwagę na każdy detal, próbując negocjować cenę. Bez wątpienia środki do pielęgnacji plastików mają także bardzo przyjemny zapach, co sprawia, że podróżowanie jest bardziej komfortowe. Oczywiście brak kurzu także wpływa na przyjemność jazdy, gdyż nie jest uciążliwa także dla osób uczulonych na kurz i roztocza.