Gotowe lakiery samochodowe w sprayu

Trwałe lakiery akrylowe w podstawowej palecie kolorów.

Gotowe lakiery samochodowe w sprayu

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 1-24 z 301

Strona
na stronę

Produkty 1-24 z 301

Strona
na stronę

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gotowych lakierów samochodowych nabitych do puszek spray oraz zapakowanych do buteleczek zaprawkowych. Znajdziesz u nas także dekoracyjne lakiery akrylowe oraz odporną na zadrapania powłokę uretanową stosowaną na samochody terenowe. Każdy lakier w sprayu dostępny w naszej ofercie oznaczony jest oryginalnym kodem koloru stosowanego przez producenta. Dzięki temu masz pewność, że odpowiada on barwie na Twoim samochodzie. 

W ofercie znajdziesz również szereg efektywnych, gotowych lakierów akrylowych spray. Produkty tego typu stosowane są w regeneracji felg lub podczas prac renowacyjnych w domu. Lakiery w sprayu po zastosowaniu odpowiedniego podkładu idealnie sprawdzą się również do zmiany koloru rowera lub skutera. Znajdziesz u nas również gotowe lakiery do zacisków hamulcowych oraz do renowacji skóry i tworzyw sztucznych w samochodzie. Efektywny lakier uretanowy w kolorze czarnym oraz barwach z palety RAL stosowany jest do pojazdów terenowych i quadów. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą gotowych kolorów.

Gotowe lakiery samochodowe – wysokiej jakości produkty gwarantujące trwały efekt pracy

Nie zawsze musisz korzystać z mieszalni lakierów samochodowych i zamawiać lakier dobierany na indywidualne zamówienie. Najczęściej stosowane na polskim rynku kolory samochodowe znajdują się w bazie naszych gotowych kolorów. Odszukasz tu lakiery w sprayu i zaprawki popularnych niemieckich marek samochodowych bmw, mercedes, volkswagen, audi, seat, opel a także kolory forda czy francuskich producentów. Jeśli nie znajdziesz w tym katalogu swojej barwy pojazdu to złóż zamówienie na indywidualnie dobierany kolor. 

Znajdziesz u nas także szereg lakierów służących do regeneracji felg lub zacisków hamulcowych. Jednoskładnikowe, srebrne lakiery do felg cechują się doskonałą przyczepnością do stali i aluminiu. Posiadają także piękny połysk bez konieczności nakładania lakieru bezbarwnego. Kolory do zacisków cechuje podwyższona odporność mechaniczna. 

W przypadku projektów renowacyjnych polegających na zmianie koloru rowera lub mebli ogrodowych w grę wchodzi gotowy lakier akrylowy w dowolnym, pięknym kolorze. Znajdziesz u nas lakiery dekoracyjne imitujące chrom, złoto, a nawet rdzę. Paleta kolorów spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

W przypadku regeneracji elementów wykonanych ze skóry lub z tworzyw sztucznych wykorzystaj jeden z produktów specjalnych. Cechują się one podwyższoną przyczepnością i trwałością naprawy na najtrduniejszych powierzchniach. Dzięki zręcznej ręce i naszym produktom zapomnisz o przytartych elementach skórzanej tapicerki.

Lakier uretanowy do samochodu

Szczególny tyb gotowych lakierów do samochodów terenowych stanowi produkt TANK firmy Ranal. Farba uretanowa do samochodu może być w kolorze czarnym lub dowolnym z palety RAL. W zależności od zastosowanego pistoletu (pistolet lakierniczy lub pistolet do konserwacji) możesz uzyskać wykończenie o większej lub mniejszej strukturze. Lakier uretanowy często stosowany jest jako "tuning finish" dla pojazdów w których liczy się trwałość i finalny efekt. 

Warto pamiętać, że dwuskładnikowy lakier uretanowy do samochodu nie wymaga stosowania dodatkowej warstwy lakieru bezbarwnego. Powłoka uretanowa posiada oryginalnie piękny połysk i strukturę, a dzięki zastosowaniu utwardzacza jest odporna na chemię i działanie benzyny. Produkt posiada również doskonałe właściwości wygłuszające i antykorozyjne. Farba uretanowa ze względu na swoje właściwości najczęściej stosowana jest w pojazdach terenowych, quadach oraz w autach dostawczych. Idealnie sprawdzi się także w przypadku wykończenia przestrzeni ładunowej picupów i samochodów dostawczych.

Jak prawidłowo korzystać z lakieru w sprayu do samochodu?

Przed przystąpieniem do pracy powierzchnię lakieru należy oczyścić oraz odtłuścić z wykorzystaniem odpowiedniego zmywacza. Warto pamiętać, że odpowiednio dobrany podkład zwiększa przyczepność lakieru w sprayu. Na elementach metalowych stosuj podkład akrylowy, a na tworzywach sztucznych podkład do plastiku.

Warstwa starego lakieru musi być odpowiednio zeszlifowana, gdyż odnawiany fragment nie może wyróżniać się grubością powłoki samochodowej na tle pozostałych części karoserii. Pracuj w temperaturze pokojowej w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Podczas lakierowania otoczenie musi być suche, a wszelkie elementy osłonięte. Precyzja i postępowanie według instrukcji użycia zawartej na etykiecie każdego lakieru mają znaczenie dla końcowego efektu. Znajdziesz tam podany czas schnięcia oraz czas odstępów między warstwami. Dla wygody pracy warto rozważyć wykorzystanie pistoletu w którym umieścisz lakier w sprayu.