Konserwacje karoserii

Popularny baranek na progi i elementy lakierowane.

Konserwacje karoserii

Produkty 11

na stronę

Produkty 11

na stronę

Kategoria produktów do konserwacji karoserii samochodowej.

Niestety każdy pojazd jest narażony na chemię i czynniki zewnętrzne, które szczególnie swoje żniwa zbierają zimą. Jedynym sposobem, który pomoże Ci ograniczyć ich zły wpływ na pojazd jest zastosowanie środków do konserwacji karoserii.

Sól drogowa, wilgoć, piasek i zła eksploatacja uszkadzają warstwę ochronną samochodu co skutkuje pojawieniem się korozji i niszczeniem się lakieru.
Doskonale wiemy jak ważne jest to, aby pamiętać o regularnej konserwacji samochodu, dlatego w swojej ofercie posiadamy wiele środków, które pomogą Ci zadbać o swoje auto.

Znajdziesz w niej środki do samodzielnej konserwacji samochodu w zależności od Twojego zapotrzebowania i umiejętności. Znajdują się w niej baranki do karoserii w sprayu bądź takie do których warunkiem koniecznym jest wykorzystanie pistoletu. Warstwa, która powstanie po aplikacji produktu będzie na jakiś czas chroniła Twój samochód. 

Atutem baranków do konserwacji karoserii samochodowej jest pojawienie się  charakterystycznej elastycznej struktury, którą można zaraz po wyschnięciu pomalować dowolnym wybranym lakierem. Produkty pełnią nie tylko funkcję zabezpieczającą , ale również wygłuszającą.
Baranki do karoserii są dostępne w kolorach: czarnym, szarym i białym.