Colomix

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 5

na stronę

Produkty 5

na stronę

Colomix to europejski producent materiałów lakierniczych wyróżniających się dobrą jakością w niewygórowanej cenie. Protfolio produktów obejmuje pełny asortyment niezbędny do przeprowadzenia prac związanych z naprawą powłoki lakierniczej samochodu. Oferta firmy Colomix to przede wszystkim lakiery bezbarwne, podkłady, rozpuszczalniki, grunty i utwardzacze. Jeżeli szukasz przystępnych cenowo i dobrych jakościowo materiałów lakierniczych to dobrze trafiłeś. Sprawdź markę Colomix!

Colomix - wysokiej jakości chemia do samochodu

Materiały lakiernicze Colomix dostępne w naszej ofercie to trzy podstawowe grupy - rozcieńczalniki, podkłady i lakiery bezbarwne. Wszystkie z tych produktów stosowane są przez profesjonalne warsztaty lakiernicze i garażowych pasjonatów renowacji karoserii. Materiały lakiernicze Colomix nadają się wyłącznie do nakładania za pomocą profesjonalnego pistoletu lakierniczego.

Podkłady posiadają różne kolory w zależności od potrzeb docelowego klienta. Lakiery bezbarwne występują w komplecie z utwardzaczem adekwatnym do aktualnej temperatury otoczenia. Rozcieńczalniki przygotowane są z myślą o lakierach bazowych i akrylowych.

Colomix - profesjonalne podkłady i lakiery samochodowe

Pierwszą z grup produktów stanowią podkłady lakiernicze Colomix 5:1 w trzech kolorach: szarym, białym i czarnym. Dwuskładnikowy, szybkoschnący podkład akrylowy posiada dobre właściwości wypełniające i antykorozyjne. Produkt Colomix stosowany jest jako grunt dla wszystkich rodzajów lakierów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również podkłady pod lakier innych producentów.

Drugą grupę produktów stanowią doskonałe lakiery bezbarwne 2k występujące w wariancie z szybkim utwardzaczem na zimne dni i ciepłym, na normalne warunki temperaturowe. Łatwy w użyciu lakier bezbarwny Colomix służy do renowacji samochodów, autobusów, a także różnych części metalowych. Posiada bardzo dobre właściwości użytkowe i piękny połysk. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo również lakiery samochodowe innych producentów.