Brunox

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 8

na stronę

Produkty 8

na stronę

Brunox to szwajcarska marka i szwajcarska precyzja w zakresie drobnych napraw samochodowych czy pielęgnacji elementów metalowych roweru. Oferuje preparaty antykorozyjne, czyszczące, smarujące i konserwujące. Wysoką jakość jej produktów podkreśla wielu zadowolonych użytkowników, także profesjonalistów.  W ramach oferty e-lakiernik.net zakupisz je w bardzo atrakcyjnych cenach.   

Brunox – wysokiej jakości produkty zabezpieczające lakier samochodowy 

Wśród produktów marki Brunox znajdziesz między innymi preparaty zabezpieczająco gruntujący, które stanowią spoiwo pomiędzy podkładami epoksydowymi a lakierami wierzchnimi. Wyrównują nierówności i zapewniają trwałość całej powłoki, a jednocześnie nie przebijają nawet pod jasnymi kolorami. Bez wątpienia miłośnicy auto detailingu muszą zwrócić także uwagę na linię kosmetyków Brunox Epoxy, gwarantujących neutralizację rdzy i zabezpieczających przed ponownym pojawieniem się korozji i przygotowujących do nałożenia warstw lakierów. Produkty Brunox Epoxy 2w1, czyli neutralizatory rdzy z podkładem świetnie sprawdzają się do wszelkich napraw lakierniczych skorodowanych samochodów. Wystarczy oczyścić je z lotnej rdzy, a następnie rozpylić produkt z zalecanej odległości, by cieszyć się trwałym zabezpieczeniem. Nakładanie produktu może ułatwić pędzelek, dołączony w zestawie do neutralizatora o najmniejszej pojemności. Dla Brunox nie ma trudności nie do pokonania, dlatego oferuje również produkty linii Brunox Deo do czyszczenia i smarowania zamków, dzięki którym wszelkie ruchome mechanizmy mogą działać sprawnie bez zacinania.      

Zadbaj także o swój jednoślad z produktami Brunox 


Produkty dla posiadaczy samochodów to nie wszystko, bowiem Brunox swoją ofertę kieruje także dla poruszających się na dwóch kółkach, a dokładnie na rowerze. Dbałość o elementy mechaniczne w przypadku roweru jest bardzo istotna, dlatego warto sięgnąć po Brunox Top Kett smary do łańcucha rowerowego. Dzięki temu będą pracować bez nadmiernego tarcia i hałasu. Jednocześnie produkty Brunox zapewnią ich trwałość, a tym samym również bezpieczeństwo jazdy na rowerze w każdych warunkach.