Woski samochodowe w płynie, sprayu

Zabezpiecz lakier i przywróć mu pełen blask!

Woski samochodowe w płynie, sprayu

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 1-24 z 71

Strona
na stronę

Produkty 1-24 z 71

Strona
na stronę

Jedną z największych zalet jakie daje wosk samochodowy jest gwaracja oszczędności czasu związanego z bieżącą pielęgnacja auta. Nałożenie profesjonalnego zabezpieczenia sprawi, że brud nie będzie przylegał do karoserii co ułatwi jej mycie na myjni bezdotykowej. Wosk do lakieru samochodowego to najprostszy sposób na utrzymanie auta w pięknym i czystym wyglądzie. Kolejną jego niewątpliwą zaletą jest ochrona przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Na koniec warto wspomnieć, że nawet wosk samochodowy w płynie pięknie podbija blask lakieru i ożywia jego kolor. Większość z produktów dostępnych w naszym sklepie nada się nie tylko do pielęgnacji lakieru, ale również szyb czy tworzyw sztucznych. Doskonałym przykładem uniwersalnego produktu do wszystkich tworzyw jest szybki wosk samochodowy carnauba naszej marki.

Woski samochodowe i powłoki polimerowe – dobierz produkt do rodzaju i koloru lakieru 

Wosk do lakieru smochodowego może być w formie twardej, mleczka, jak i błyskawicznegi w użyciu quick detailera. Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z pielęgnacją lakieru sprawdź nasz banalnie prosty w użyciu szybki wosk samochodowy w sprayu. Dla bardziej zaawansowanych detailerów posiadamy szerokie portfolio produktów japońskiej marki Soft99. Niemal każdy wosk samochodowy tego producenta jest spersonalizowany w taki sposób, że posiada dwa warianty zależne od koloru karoserii. Do białych, kremowych i srebrnych barw należy wybrać wosk samochodowy dedykowany do jasnych lakierów. Analogicznie do ciemnych barw, dobiera się wosk przeznaczony do kolorów takich jak czarny, granatowy czy czerwony. Ponadto wosk samochodowy Soft99 może być dopasowany do lakierów akrylowych, ale również do lakierów typu metalic. Przy wyborze zabezpieczenia istotne znaczenie ma trwałość wytworzonej powłoki hydrofobowej. W zależności od rodzaju użytej mieszanki wosków polimerów ochrona przed zabrudzeniami i szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych może utrzymywać się od dwóch do nawet kilkunastu miesięcy. Najlepszy wosk samochodowy japońskiego producenta utrzymuje się na lakierze cały rok. Każdy kierowca przykładający dużą wagę do detailingu powinien zaopatrzyć się w odpowiedni do swoich potrzeb wosk samochodowy. Przydadzą się również dressingi do opon samochodowych, które przywracają im wyraźną czarną barwę, a także powłoki hydrofobowe na szyby samochodowe, popularnie zwane niewidzialnymi wycieraczkami, które znacząco zwiększają bezpieczeństwo jazdy nawet w przypadku rzęsistej ulewy. Zapewniają odpowiedni poziom widoczności w trudnych warunkach sprawiając, że deszcz błyskawicznie spływa z powierzchni szyby.

Jak prawidłowo używać wosków samochodowych i powłok ochronnych na opony? 


Niezależnie od tego, na jaki element samochodu używa się wosków samochodowych i powłok, zawsze najważniejsze jest gruntowne mycie samochodu. Uporczywe zabrudzenia należy usunąć przy użyciu glinki samochodowej. Następnym, niezbędnym etapem jest odtłuszczenie lakieru z użyciem alkoholu izopropylowego lub innego, dedykowanego odtłuszczacza. Potem można już przystąpić do woskowania lakieru nakładając jego cienką warstwę. Po odczekaniu kilku minut i przyschnięciu produktu należy dotrzeć go do pełnego blasku wykorzystując miękką mikrofibrę. Każdy produkt posiada dokładną instrukcję użycia na swojej etykiecie z którą należy zapoznać się przed jego użyciem. Jeżeli zależy Ci na najlepszym efekcie to przed nałożeniem wosku wypoleruj lakier z użyciem profesjonalnych past polerskich niemieckiej marki menzerna. Do wosków twardych marki Soft99 dołączone są specjalne aplikatory, natomiast wosk samochodowy w płynie marki menzerna należy aplikować padem polerskim, aplikatorem lub szmatką z mikrofibry. W przypadku past należy je dokładnie rozprowadzić i pozostawić na 5-10 minut. Po tym czasie można już wypolerować karoserię na błysk. Zabezpieczając inne powierzchnie, np. opony, plastiki i szyby. W każdym przypadku pamiętaj o tym, że również należy najpierw je umyć i odtłuścić, a następnie nałożyć cienką warstwę aplikowanego wosku samochodowego.