Szpachle do plastiku

Rozwiązanie idealne do zderzaków.

Szpachle do plastiku

199,00 zł do darmowej dostawy!

1 produkt

na stronę

1 produkt

na stronę

Plastikowe elementy karoserii samochodu są szczególnie narażone na uszkodzenia. Pęknięty zderzak, ubita osłona progu lub przytarte lusterko zdarzają się nawet najlepszym kierowcom. Uszkodzenia w obrębie tych elementów nie muszą oznaczać konieczności wymiany na nowy. Szpachla do plastiku jest w stanie wyrównać większość rys oraz ubytków i nierówności. Wypełniacz zapewni gładką powierzchnię niezbędną do przeprowadzenia dalszych etapów naprawy. Element wyrównany szpachlą do tworzyw sztucznych będzie jeszcze wymagał zastosowania specjalnego podkładu przyczepnościowego i lakieru samochodowego w odpowiednio dobranym kolorze. W ofercie sklepu e-lakiernik znajdziesz wysokiej jakości szpachlę samochodową do plastiku. Jakość produktu wraz z atrakcyjną ceną sprawią, że odnawianie elementów pojazdu wykonanych z tworzywa sztucznego zakończy się pełnym sukcesem.

Szpachla do plastiku – jakość na miarę Twoich oczekiwań 

Naprawa elementów wykonanych z tworzyw sztucznych nie musi być trudna, ale wymaga doboru odpowiednich produktów takich jak szpachlówka do plastiku i podkład do plastiku. Nigdy nie stosuj wypełniaczy stosowanych do metalu gdyż nie będą miały odpowiedniej przyczepności i elastyczności. Zastosowanie zwykłej szpachlówki poliestrowej stosowanej na blachę sprawi, że nowa powłoka popęka i skruszy się w krótkim okresie od zakończenia naprawy.

Podczas regeneracji zderzaków i lusterek sprawdzi się dwuskładnikowa szpachla do plastiku. Produkt przyda się w uszkodzeniach o różnej wielkości. Szpachla do plastiku wyrównuje rysy, rozległe otarcia i punktowe, głębsze wgniecenia. Szczególne zalety produktu to doskonała przyczepność do większości tworzyw sztucznych, elastyczność, a także odporność na uszkodzenia mechaniczne. Szpachla do zderzaków plastikowych Jest odporna na działanie rozpuszczalników, kwasów, zasad oraz solanek o niewielkich stężeniach.

Dwuskładnikowa szpachla na plastik może być stosowana w miejscach łączeń, a jej lepkość i konsystencja zapewniają wygodę zarówno przy szpachlowaniu małych elementów, jak i tych większych. Podczas aplikacji wypełniacza należy pamiętać o odpowiednio suchym i ciepłym otoczeniu. Naprawiany elment musi być oczyszczony i odtłuszczony za pomocą zmywacza silikonowego lub benzyny ekstrakcyjnej. Szpachlówka do plastiku oferowana w naszym sklepie posiada utwardzacz, który należy dodać przed nałożeniem produktu w proporcjach podanych na opakowaniu. Aplikację najlepiej przeprowadzić z wykorzystaniem elastycznych, plastikowych szpachelek typu japonki. Szpachla do zderzaków plastikowych może być szlifowana ręcznie i mechanicznie. 

Wygoda pracy i trwały rezultat 

Szpachla do zderzaków powinna znajdować się w każdym warsztacie lakierniczym i niemal każdym garażu ambitnego majsterkowicza. Wszystkie produkty z naszej oferty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wypełniacz do plastiku przyda się tam, gdzie uszkodzeniu padły wartościowe przedmioty z tworzyw sztucznych. Odpowiedni produkt, odrobina zręczności i trochę wolnego czasu pozwolą przywrócić dawny wygląd niemal każdemu produktowi wykonanemu z tworzywa sztucznego.

Szpachla do zderzaków plastikowych dostępna w naszej ofercie przygotowana jest na bazie najlepszych składników. Szybkie utwardzenie, trwałość i estetyczne wykończenie powłoki daje gwarancję satysfakcji z dokonanej naprawy. Przygotowany element plastikowy jest gotowy do dalszej pracy, czyli aplikacji podkładu do tworzyw sztucznych i lakierowania. Szpachla samochodowa do plastiku zwiększa trwałość całej powłoki lakierniczej, która jest zabezpieczona przed wilgocią, a także wnikaniem zanieczyszczeń. Kupując produkt z naszej oferty można szybko i łatwo pozbyć się drobnych ubytków powstałych w elementach plastikowych i przygotować samochód np. do sprzedaży, w ten sposób zwiększając jego wartość rynkową. W przypadku starszych samochodów dokonując drobnych napraw można znacząco poprawić ich estetykę i przywrócić im dawny, piękny wygląd.