Szpachle do plastiku

Rozwiązanie idealne do zderzaków.

Szpachle do plastiku

1 produkt

na stronę

1 produkt

na stronę

Wiele elementów w samochodach wykonanych jest z plastiku. Pęknięty zderzak, błotnik, próg czy lusterko samochodowe to bardzo częste usterki. Jednak nie oznacza to, że trzeba wymienić dany element, gdyż wystarczy zdecydować się na jego naprawę. W ofercie naszego sklepu e-lakiernik znajdziesz wysokiej jakości szpachlę samochodową do plastiku. Niezawodność produktu idzie w parze z wyjątkowo atrakcyjną ceną. Na pewno się nie zawiedziesz! 

Szpachla do plastiku – jakość na miarę Twoich oczekiwań 

Naprawa elementów wykonanych z plastiku czy innych tworzyw sztucznych nie musi być trudna, czy czasochłonna, wystarczy tylko dobrać odpowiednie produkty, takie jak podkład do plastiku. Doskonale sprawdzi się tutaj dwuskładnikowa szpachla do plastiku, którą można określić mianem uniwersalnej, gdyż nie tylko wyrównuje rysy, ale wypełnia ubytki o różnej wielkości. Nie bez znaczenia jest jej elastyczność, a także odporność na uszkodzenia mechaniczne. Co ważne można ją wykorzystać nawet w miejscach łączeń, a jej lepkość i konsystencja zapewniają wygodę zarówno przy szpachlowaniu małych elementów, jak i tych większych. W jednym i w drugim przypadku efekt będzie zachwycający. Można ją wykorzystać, nawet jeżeli będziecie szlifować ręcznie, ale doskonale sprawdzi się w przypadku szlifowania mechanicznego. 

Wygoda pracy i trwały rezultat 

Trzeba przyznać, że wszystkie produkty z naszej oferty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Przygotowane są na bazie najlepszych składników, które szybko się utwardzają, tworząc trwałą powłokę. Tak przygotowany element plastikowy jest gotowy do dalszej obróbki, czyli lakierowania. Szpachla samochodowa do plastiku zwiększa trwałość całej powłoki lakierniczej, która jest zabezpieczona przed wilgocią, a także wnikaniem zanieczyszczeń. Kupując produkt z naszej oferty można szybko i łatwo pozbyć się drobnych ubytków z elementów plastikowych i przygotować samochód np. do sprzedaży, w ten sposób zwiększając jego wartość rynkową. W przypadku starszych samochodów dokonując drobnych napraw można znacząco poprawić ich estetykę.