Akcesoria do mycia samochodu

Sama chemia nie wystarczy.

Akcesoria do mycia samochodu

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 1-24 z 81

Strona
na stronę

Produkty 1-24 z 81

Strona
na stronę

Chemia samochodowa jest niezbędna do doczyszczenia elementów samochodu czy ich zabezpieczenia przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami. Niemniej jednak nic nie można zdziałać, gdy nie zadba się o odpowiednie akcesoria do mycia samochodu. Z pozoru prosty dodatek, taki jak rękawica do mycia samochodu, aplikatory do wosków czy szczotka do mycia felg może sprawić, że Twoja praca z pielęgnacją samochodu będzie przyjemniejsza, a co najważniejsze - efektywna. W naszej ofercie znajdziesz precyzyjne szmatki z mikrofibry, ręczniki, pędzelki detailingowe, wiadra do mycia auta, aplikatory do wosków i wiele innych potrzebnych do precyzyjnych prac pielęgnacyjnych. Akcesoria do mycia samochodu to produkty, których używanie w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych z pewnością wywoła uśmiech na Twojej twarzy z łatwej, przyjemnej i efektywnej pracy! 

Zaopatrz się w akcesoria niezbędne do czyszczenia

Niezależnie od tego, czy samodzielnie czyścisz jedynie wnętrze swojego samochodu, czy także karoserię, musisz zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria detailingowe. Do mycia dobrze sprawdzą się rękawice z mikrofibry, które pochłaniają nadmiar wody, zatem możesz rozprowadzić środek czyszczący, a jednocześnie nie moczyć nadmiernie danej powierzchni. Szmatki z mikrofibry świetnie sprawdzą się zarówno do polerowania, jak i osuszania zarówno powierzchni lakierowanej, jak i felg czy elementów plastikowych. Warto podkreślić, że do doczyszczania sprawdzają się także pędzle do detailingu, które mają różną średnicę, miękkie włosie, a przede wszystkim można wyczyścić nimi trudno dostępne przestrzenie, choćby wewnętrzną stronę felg czy listwy samochodowe. Do dosuszania szczelin pod reflektorami, klamkami czy przestrzeni pod lusterkami może sprawdzić się gąbka z mikrofibry wyposażona w magnes. Używając szamponów samochodowych należy je rozcieńczyć z wodą, to samo dotyczy produktów w koncentracie, zatem niezbędnymi akcesoriami do mycia samochodu będą także wiadra z separatorem wilgoci i brudu, a także butelki ze spryskiwaczem. W przypadku tapicerki niezbędne będą z kolei szczotki, najlepiej te z naturalnym końskim włosiem, które dzięki swojej wyjątkowej miękkości i gęstości sprawią, że wyczyścisz powierzchnie bez obaw o jej uszkodzenie.

Akcesoria do mycia samochodu są niezastąpione w wielu przypadkach - nie jesteśmy w stanie powtórzyć bez nich efektu końcowego, a jeżeli już się to uda, to często po drodze może nam to dostarczyć sporo problemów i frustracji. Przykładowo, wybierając się na myjnie w sobotnie popołudnie, mając ochotę przygotować samochód do odwiedzin u bliskich, możemy spróbować umyć samochód wyłącznie lancą. W ten sposób na lakierze praktycznie zawsze zostaje spora warstwa brudu, która z pozoru nie widoczna, w znaczny sposób zaburza załamywanie się światła na Twoim samochodzie. Brud zaraz po wyschnięciu szarzeje, przez co Twoje tyle co umyte auto, nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych, przeciętnych samochodów. Twoje zadowolenie mija wówczas z prędkością schnięcia wody. Dokładając sobie trochę weekendowej rozrywki, włączając akcesoria do czyszczenia samochodu w postaci dwóch porządnych wiader z separatorem, i rękawicą z mikrofibry, możesz osiągnąć zaskakujące efekty utrzymujące się nawet przez kilka następnych dni. Samochód dzięki zdecydowanie gładszej powierzchni będzie lśnił jak nowy, wyróżniając się błyskiem lakieru na ulicy, a Twoje zadowolenie będzie dawało o sobie znać jeszcze na długo po spotkaniu z bliskimi. Takim sposobem odpowiednio dobrane akcesoria do mycia samochodu poza samą rozrywką i ułatwieniem jego pielęgnacji, mogą sprawić, że z dumą będziesz patrzył na przyciągane jak magnes spojrzenia ludzi.   

Pamiętaj o akcesoriach, które przydadzą Ci się w pracach pielęgnacyjnych 

Prace detailingowe to nie tylko czyszczenie, ale również glinkowanie, woskowanie czy polerowanie. Poza ściereczkami z mikrofibry sprawdzą się w tym przypadku także gąbki, które ułatwiają aplikacje poszczególnych produktów. Warto zainwestować też w te kilku warstwowe, gdzie jedna z warstw służy do aplikacji i rozprowadzania wosku, a druga do polerowania. Dobrze sprawdzą się także aplikatory do wosków, które będą odpowiednie nie tylko do pielęgnacji powłoki lakierniczej, ale również opon czy felg samochodowych. Wśród wielu produktów z pewnością znajdziesz akcesoria, które w 100% spełnia Twoje oczekiwania.  

Dobrym przykładem takiego akcesoria są ściereczki z mikrofibry. To niewielki wydatek, gwarantujący spokojne osuszanie powierzchni bez smug i zarysowań. Z pewnością wiesz z czym wiąże się osuszanie auta bez odpowiedniej tkaniny... Nawet jeżeli nie jesteś perfekcjonistą pojawiające się na każdym kroku skazy, po całej pracy którą włożyłeś w polerowanie potrafią odebrać zadowolenie towarzyszące temu wyjątkowemu etapowi. Wyobraź sobie z jaką łatwością jesteś w stanie przejść przez ten proces, zostawiając idealnie czystą powierzchnię dzięki gładkiej i delikatnej mikrofibrze. Nie czekaj i spraw sobie odrobinę przyjemności wybierając sprawdzone akcesoria do czyszczenia samochodu.