Akcesoria do mycia samochodu

Sama chemia nie wystarczy.

Akcesoria do mycia samochodu

Produkty 1-24 z 104

na stronę

Produkty 1-24 z 104

na stronę

Chemia samochodowa jest niezbędna do doczyszczenia elementów samochodu czy ich zabezpieczenia przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami. Niemniej jednak nic nie można zdziałać, gdy nie zadba się o odpowiednie akcesoria do mycia samochodu. W naszej ofercie znajdziecie precyzyjne szmatki z mikrofibry, ręczniki, pędzelki detailingowe, wiadra do mycia auta i wiele innych potrzebnych do precyzyjnych prac pielęgnacyjnych. 

Zaopatrz się w akcesoria niezbędne do czyszczenia 

Niezależnie od tego, czy samodzielnie czyścisz jedynie wnętrze swojego samochodu, czy także karoserię, musisz zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria detailingowe. Do mycia dobrze sprawdzą się rękawice z mikrofibry, które pochłaniają nadmiar wody, zatem możesz rozprowadzić środek czyszczący, a jednocześnie nie moczyć nadmiernie danej powierzchni. Szmatki z mikrofibry świetnie sprawdzą się zarówno do polerowania, jak i osuszania zarówno powierzchni lakierowanej, jak i felg czy elementów plastikowych. Warto podkreślić, że do doczyszczania sprawdzają się także pędzle do detailingu, które mają różną średnicę, miękkie włosie, a przede wszystkim można wyczyścić nimi trudno dostępne przestrzenie, choćby wewnętrzną stronę felg czy listwy samochodowe. Do dosuszania szczelin pod reflektorami, klamkami czy przestrzeni pod lusterkami może sprawdzić się gąbka z mikrofibry wyposażona w magnes. Używając szamponów samochodowych należy je rozcieńczyć z wodą, to samo dotyczy produktów w koncentracie, zatem niezbędnymi akcesoriami do mycia samochodu będą także wiadra z separatorem wilgoci i brudu, a także butelki ze spryskiwaczem. W przypadku tapicerki niezbędne będą z kolei szczotki, najlepiej z naturalnym końskim włosiem.   

Pamiętaj o akcesoriach, które przydadzą Ci się w pracach pielęgnacyjnych 

Prace detailingowe to nie tylko czyszczenie, ale również glinkowanie, woskowanie czy polerowanie. Poza ściereczkami z mikrofibry sprawdzą się także gąbki, które ułatwiają aplikacje poszczególnych produktów. Warto zainwestować także w te kilku warstwowe, gdzie jedna z warstw służy do aplikacji i rozprowadzania wosku, a druga do polerowania. Dobrze sprawdzą się także aplikatory do wosków, które będą odpowiednie nie tylko do pielęgnacji powłoki lakierniczej, ale również opon czy felg samochodowych. Wśród wielu produktów z pewnością znajdziesz akcesoria, które w 100% spełnia Twoje oczekiwania.