Usuwanie owadów

Zapomnij o uporczywych zabrudzeniach organicznych.

Usuwanie owadów

Produkty 8

na stronę

Produkty 8

na stronę

Bez względu na to, jak bardzo uważasz w czasie jazdy zanieczyszczenia prędzej czy później pojawiają się na karoserii, zarówno lakierze, jak i elementach plastikowych czy gumowych. Gdy są to zanieczyszczenia pochodzenia naturalnego, to znaczy soki z drzew, pyłki  czy też pozostałości po owadach albo po prostu błoto, sięgnij po środki do mycia karoserii gwarantujące, że usuwanie owadów nie będzie problemem, a na karoserii nie pozostaną ślady. Takie kosmetyki samochodowe dostępne są w ofercie sklepu e-lakiernik.net w bardzo przystępnych cenach. Nie będzie może nawet konieczne użycie myjki ciśnieniowej. 

Mycie samochodu z uporczywych zabrudzeń – usuwanie owadów i ptasich odchodów prostsze niż kiedykolwiek!

Chyba każdy jadąc samochodem miał już wątpliwą przyjemność, że ptak pozostawił swoją „niespodziankę” czy to na masce samochodowej, dachu czy nawet szybie. Ptasie odchody można łatwo usunąć i nawet trzeba to zrobić jak najszybciej, by nie zniszczyły powierzchni materiału, powodując późniejsze powstanie korozji. Warto zatem sięgnąć po preparaty w sprayu do usuwania owadów i ptasich odchodów albo specjalne chusteczki. Będąc dłużej podróży, niewątpliwie warto skorzystać z drugiej opcji, bowiem chusteczki bez problemy zmieszczą się w każdym schowku samochodowym i w przypadku zanieczyszczenia, będzie można je błyskawicznie usunąć. Dotyczy to także usuwania martwych owadów. Takie produkty przydadzą się także w czasie ostatnio coraz popularniejszych wakacji pod chmurką i na pewno będą must have osób podróżujących z przyczepą kempingową czy też kamperem.     

Środki do usuwania owadów przydadzą się przy gruntownym myciu karoserii  


Przed przystąpieniem do gruntownego mycia samochodu, warto najpierw pozbyć się uporczywych żywicznych zabrudzeń, a w tym pomogą specjalistyczne preparaty w sprayu.  Można je rozpylić bezpośrednio na zabrudzenie, a w przypadku tych bardziej przyschniętych można najpierw zwilżyć karoserię wodą, a następnie użyć środka. Zawsze trzeba go pozostawić na 2 minuty, a potem już można bez problemu usunąć zanieczyszczenie. Warto podkreślić, że takie środki nie niszczą nałożonych powłok ochronnych na lakier ani też samego lakieru i są bardzo wydajne. Usuwanie owadów czy tłustych plam nigdy nie było tak łatwe!