Pasty polerskie Menzerna

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 1-24 z 95

Strona
na stronę

Produkty 1-24 z 95

Strona
na stronę

Menzerna to bezkonkurencyjne pasty polerskie niemieckiej produkcji. Produkty stosowane przez największe koncerny samochodowe, autoryzowane serwisy i pasjonatów car detailingu. W ofercie: pasty polerskie do samochodów, łodzi, żelkotu i mebli, a także niezwykle popularna pasta polerska Menzerna 3w1 z dwuzadaniowym aplikatorem. Znajdziesz u nas pełne portfolio niemieckiego producenta od produktów agresywnych, wykończeniowych przez "all in one", aż po woski polerskie i akcesoria. Menzerna to pasty polerskie bezkonkurencyjnej jakości, których skuteczność od ponad stu lat znana i doceniana jest na całym świecie. Portfolio produktów dopasowane jest tak, że zarówno amator jak i profesjonalista znajdzie dla siebie odpowiednie rozwiązanie. Każda pasta polerska menzerna cechuje się doskonałą jakością wyrażaną przez gwarancję efektu i wydajności.

Pasta polerska Menzerna

Menzerna to brand specjalizujący się w chemii motoryzacyjnej, a dokładnie w produkcji materiałów oraz past polerskich. Wyjątkowo skuteczne, wzbogacone najlepszymi składnikami pasty polerskie do samochodów, łodzi, żelkotu i mebli używane są na całym świecie, niezmiennie zachwycając swoją unikalną formułą. Dzięki temu pasty polerskie mogą sprostać oczekiwaniom, jak i potrzebom nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Pasty polerskie menzerna posiadają instrukcje użycia wraz zalecanymi padami polerskimi na etykiecie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat produktu przed rozpoczęciem pracy. Każda pasta menzerna z oferty naszego sklepu pochodzi z oficjalnej, polskiej dystrybucji i posiada etykietę w języku polskim.

Żeby osiągnąć jak najlepszy efekt, najpierw powinniśmy przygotować powierzchnię przeznaczoną do polerowania. Jak? Początkowo wymagane jest odpowiednie wyczyszczenie karoserii, co zrobimy za pomocą odpowiedniej chemii do mycia i glinki do czyszczenia lakieru. Podczas usuwania trudnych zabrudzeń mogą pojawiać się drobne rysy z którymi w dalszym etapie pracy poradzi sobie pasta polerska menzerna. Drobna podpowiedź na temat pracy z naszej strony - gąbka polerska zapewni lepsze wykończenie, natomiast futro szybciej wycina rysy i lepiej odprowadza ciepło. Każda pasta menzerna doskonale współpracuje z padami marki e-lakiernik, które nadają się do polerek Dual Action oraz rotacyjnych.

Pasta polerska 3in1 jest niezwykle łatwa w użyciu, co pozwala pracować nią na każdej lakierowanej powierzchni z wykorzystaniem ręcznego aplikatora. Produkt polecamy zwłaszcza początkującym pasjonatom detailingu. Pasta polerska menzerna 3w1 zapewni błyszczącą, wolną od rys i nawoskowaną powierzchnię lakieru na każdym samochodzie.

Kolejny przykład pasty polerskiej to Menzerna 2500 o umiarkowanej mocy, która skutecznie niweluje średnie defekty lakieru. Używamy ją w drugim etapie pracy po wycinaniu rys przy użyciu bardziej agresywnych produktów. Przy głębszych uszkodzeniach należy wykorzystać mocniejsze pasty marki Menzerna, na przykład SHCC 300 lub HCC 400.

Jednym z najbardziej uznanych produktów jest pasta menzerna SF 3500 która służy do finalnego nabłyszczania lakieru, usuwania mikrozarysowań oraz swirli. To doskonały produkt, który zapewnia piękny, głęboki blask lakieru i nie pozostawia żadnych niedoskonałości w ostatnim etapie pracy polerskiej. Tańszą wersję stanowi pasta polerska menzerna SF 3000, która również idealnie sprawdzi się w pracy finishowej. 

Można też skorzystać z gotowego zestawu Menzerna Heavy Cut Compound 1100, Super Finish 3500 oraz Medium Cut Polish 2500. Pastę rozprowadzamy za pomocą gąbki dobranej twardością do pasty polerskiej. Jeśli ciekawią nas aktualne postępy w pracy, to możemy szybko usunąć pozostałości pasty polerskiej, używając do tego celu specjalnego alkoholu izopropylowego. Dzięki niemu zawsze wiemy, w jakim stanie jest aktualna powłoka lakieru, bo kontrolujemy go na bieżąco poprzez wymywanie resztek produktów i powstały pył. Pasty polerskie są niebywale skuteczne, co łatwo zauważyć już podczas drugiego etapu polerowania, gdy znika większość rys. Niemiecki producent posiada również gamę fantastycznych wosków ochronnych, które na długo zabezpieczą wypolerowany lakier. SW Protection to flagowy produkt marki menzerna z kategorii powłok ochronnych. Wszelkie produkty menzerna można używać w przeróżnych kombinacjach, żeby w pełni wypracować idealny efekt - piękny, błyszczący lakier i jego ochronę na długi okres.

Menzerna - zestawy polerskie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom niezdecydowanych użytkowników skomponowaliśmy gotowe zestawy zawierające pasty polerskie menzerna. Komplety przemyślane są w sposób gwarantujący możliwie najlepszą współpracę padów i produktów polerskich. Podstawowy zestaw który sprawdzi się w garażu każdego amatora detailingu to pasta polerska menzerna 3w1 w połączeniu z aplikatorem do ręcznego polerowania. Ta prosta kompozycja pozwoli usunąć niewielkie zarysowania i nawoskować samochód. W kolejnym zestawie ta sama pasta menzerna została połączona z kompletem do glinkowania lakieru. Wykorzystanie tak zestawionych produktów pozwoli lepiej podbić blask lakieru oraz zapewnić trwalszy efekt nakładanego wosku.

Dla bardziej zaawansowanych użytkownikowników połaczyliśmy pasty menzerna wraz z dedykowanymi padami polerskimi. W naszej ofercie znajdziesz kilkanaście zestawów przemyślanych od a do z pod kątem pełnej korekty lakieru samochodowego. Zestawy podstawowe zawierają trzy pasty polerskie menzerna wraz z mikrofibrą do polerowania. Kolejne komplety poza pastami wzbogacone są o dedykowane pady polerskie różnych marek. Szczególnie polecamy pasty menzerna połączone z dedykowanymi padami marki "e-lakiernik", które współpracują zarówno z maszynami polerskimi DA jak i klasycznymi polerkami rotacyjnymi. Najbardziej bogate zestawy polerskie zawierają pasty polerskie menzerna, wosk polerski oraz dedykowane gąbki polerskie. Każdy komplet możesz kupić z padami mocowanymi na rzep lub gwint w zależności od posiadanej polerki samochodowej. Zapraszamy do sprawdzenia bogatej oferty z zestawami past polerskich menzerna.