Aktywne piany do mycia samochodu

Zacznij od rozpuszczenia brudu i filmu drogowego.

Aktywne piany do mycia samochodu

199,00 zł do darmowej dostawy!

Produkty 7

na stronę

Produkty 7

na stronę

Najcięższe zabrudzenia wymagają stosowania wyspecjalizowanych środków czyszczących. Skuteczne mycie samochodu i usunięcie nawet uporczywych zabrudzeń zapewnią piany aktywne do mycia samochodu, które świetnie sprawdzają się do użytku profesjonalnego na myjniach, jak i użytku domowego, jeśli posiada się wybetonowany teren i odpływ, tak by piana nie wnikała w grunt. W naszej ofercie znajdziesz bardzo wydajne produkty, które sprawdzą się do gruntownego czyszczenia zarówno samochodów osobowych, jak i ciężarowych.  

Piany aktywne – doskonałe do usuwania najbardziej uporczywych zabrudzeń

W przypadku zanieczyszczeń pochodzących z asfaltu smoły, ale również olejów i tłuszczów zwykły szampon do samochodu może nie dać sobie rady, za to sprawdzi się piana aktywna. Ten produkt jest bowiem bardziej skoncentrowany, co oznacza, że nie tylko ma intensywniejsze działanie, ale również jest bardziej wydajny. Do uzyskania gęstej piany wystarczy już 50-75 ml środka na litr wody. Co ważne pianą aktywną wyczyści się nie tylko lakiery samochodowe, ale też elementy takie jak błotniki, zderzaki czy oczywiście felgi. Ponadto aktywna piana sprawdza się także do czyszczenia komory silnika. Dzięki niej możesz przeprowadzić  gruntowne czyszczenie tapicerki samochodowej. W ofercie sklepu znajdziesz piany aktywne o różnej pojemności, wszystkie niezwykle wydajne.    

Aktywne piany do mycia samochodów - rozpuszczają nawet tłuszcze

Jak wiadomo usunięcie tłustych plam bywa naprawdę problematyczne. Posiadając pojazdy rolnicze, czy też flotę samochodów ciężarowych nierzadko ma się z takimi do czynienia. Warto wiedzieć, że wśród pian aktywnych są także produkty przeznaczone do mycia samochodów ciężarowych i maszyn rolniczych. Dzięki nim można doprowadzić do czystości zarówno plandekę, jak i ciągnik użytkowany w polu. Piany aktywne mają różnorodne i bardzo przyjemne zapachy, dlatego praca z nimi nie jest uciążliwa. Można zdecydować się np. na owocowe abo o zapachu zielonej herbaty. Preparat wlewa się do pianownicy i bardzo wygodnie można rozprowadzić aktywną pianę na całej powierzchni pojazdu, by potem spłukać ją przy użyciu myjki ciśnieniowej.