Pielęgnacja skóry w samochodzie

Pielęgnacja skóry w samochodzie

Produkty 13

na stronę

Produkty 13

na stronę

Tapicerka skórzana prezentuje się bardzo elegancko, jednak gdy pojawiają się na niej plamy, zatłuszczenia, a także pęknięcia, to już inaczej się na nią patrzy, a przecież można dbać o nią na co dzień, by nie dopuścić do trwałych uszkodzeń, które można wprawdzie zakamuflować, ale jednak nie przywrócić do pierwotnego stanu. Warto zatem używać na co dzień preparatów gwarantujących,  że pielęgnacja skóry w samochodzie  będzie skuteczna i bezpieczna dla jej struktury.   

Wybierz skuteczne środki do pielęgnacji skóry – postaw na jakość 

Jeśli chodzi o czyszczenie i pielęgnację skóry w samochodzie to dostępne są środki w formie pianki, płynu, które czyszczą zanieczyszczenia, a także zabezpieczają skórę przed pękaniem i zapewniają jej elastyczność. Można sięgnąć po preparat ze spryskiwaczem jednofazowy, który zarówno czyści, jak i chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Gdy skóra jest mocno zabrudzona polecamy zestawy do pielęgnacji skóry, wśród których znajduje się pianka, sprawdzająca się do uporczywych zabrudzeń, które wniknęły w głąb naturalnego materiału, a także mleczko zapewniające nawilżenie skóry i zabezpieczenie przed blaknięciem, wydobycie głębi koloru oraz ochronę przed pękaniem poprzez nadanie jej elastyczności i sprężystości. Należy dodatkowo podkreślić, że wszystkie kosmetyki samochodowe do pielęgnacji skóry mają bardzo przyjemne zapachy, które długo utrzymują się we wnętrzu samochodu.      

Jak bezpiecznie wyczyścić tapicerkę skórzaną? Użyj preparatów jednofazowych lub dwufazowych do pielęgnacji skóry  


Tapicerkę skórzaną można wyczyścić za pomocą preparatów jednofazowych lub dwufazowych. W gruncie rzeczy specyfika pracy nie różni się ty zbytnio. Najpierw powierzchnię warto odkurzyć i można to zrobić przy użyciu miękkiej szczotki z końskim włosiem, która nie rysuje powierzchni skóry. Ta sama szczotka lub gąbka sprawdzi się do rozprowadzenia autokosmetyku, do czyszczenia i pielęgnacji skóry w samochodzie. W przypadku większych zabrudzeń można delikatnie wyszorować powierzchnie, a przy zwykłych pozostawić na chwilę, a następnie zmyć pozostałości przy użyciu zwilżonej szmatki z mikrofibry. Tutaj znaczenie ma rodzaj szmatki bowiem powierzchnia nie może być zbyt mokra, mimo że skóra po użyciu preparatu zabezpieczającego posiada warstwę hydrofobową.